Vágyak ​tánca 10 csillagozás

Anne Douglas: Vágyak tánca

Ő maga volt a rejtély. Vajon úrhölgynek született, hogy gyermeket szüljön és neveljen,vagy csak egy álruhás könnyűvérű nőnek? Feleség vagy szerető? A fiatal hölgy semmit nem akart elárulni múltjából, még a nevét sem. Rycote gróf csak azt tudta,hogy ez a nő az ő házában lakik, sorsa az ő kezében van,és szépsége egészen megbabonázza. Miss Caroline pedig nem merte felfedni a valóságot önmagáról, és nem is akart a gróf terhére lenni,bár egyre jobban érezte, hogy közeledik a veszély, és Rycote vágyainak nem fog tudni ellenállni…

Eredeti cím: Miss Caroline's Deception

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romantikus Bianka Regények Alexandra

Alexandra, Pécs, 1995
256 oldal · ISBN: 963367221X · Fordította: Hunyadi Lászlóné

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!
Anne Douglas: Vágyak tánca

Ez is egy kedves kis történet volt, nagyon tetszett.
Igaz az eleje kicsit vontatott volt, de aztán felpörögtek az események. egész jó kalandos izgalmakkal telítődött, szeszcsempészekkel, hazaáruló fegyvercsempészekkel. Angliában a Napóleoni háború idejében játszódott.
Természetesen a romantikus szerelem sem hiányzott, bár eléggé kétséges volt, hogy a főhősök egymásra találhatnak, de ahogy lenni szokott, a végére minden elrendeződött.
Szórakoztató könnyű kis olvasmány volt.

Zita_Pupak>!
Anne Douglas: Vágyak tánca

Nahat ez egy romantikus konyv es amint a borito is sugalja kellene legyen egy csomo nyalladzo resznek benne…..de nincs. Mindent szepen nem tul nyalasan elinteznek es Caroline sincs benne agyonfenyezve , nem egy hetszepsegnek van bemutatva hanem egy atlagos normalis no. Nagyon jo a tema , a vege is jora sikeredett de nehany helyen olyan erzesem volt hogy hianyos. Pl. nem sokat tudtam meg Walterrol pedig tobb is erdekelt volna, vagy hogy mi tortent kettojuk kozzot amiert annyira felt tole.

Araragat_Kasztór_Polüdeukész>!

arra figyelt fel, hogy a nő
tekintete egyenesen rá szegeződik, bár az arca nem
látszott túl jól, mert a kalapja árnyékot vetett a szemére. A
lámpák pislákoló fénye néha-néha úgy esett, hogy
meglátta a nő arcát, akinek arckifejezése olyan volt, mint
aki nem e világon él.