Ismerd ​fel! Betűk 3 csillagozás

Anna Podgórska: Ismerd fel! Betűk

A gyerekek nagyon szeretnek képeket nézegetni: a fényképek segítségével megismerik a világot, gazdagítják szókincsüket, bővítik ismereteiket és ami a legfontosabb: kitűnően szórakoznak. Az „Ismerd fel!” új könyvsorozatunkat ezeknek a kis felfedezőknek ajánljuk. A négy rész bevezeti őket a színek, a formák, a számok és a betűk világába. Ezek a kartonból készült könyvek teljesen biztonságosak a kicsik számára, és ellenállnak a tartós igénybevételnek is. Nagyszerű időtöltés szülőknek és gyerekeknek egyaránt.

Aksjomat, Miskolc, 2011

just_aGirl>!
Anna Podgórska: Ismerd fel! Betűk

Néhány éve csücsül a polcon ez a könyv. Nemrégiben előhalászta a fiam és egyedül megtanulta a betűket! Imádja a könyvet, a sok kis kép segített neki a betűk felismerésében. Most már boldogan betűzi a feliratokat mindenhol, a mesék címeit is mindig ő olvassa el. Szeptemberben irány a suli! :)
Színvonalas, kemény, kartonlapos könyvecske, Mindössze 8 masszív oldalból áll, de ennél hasznosabb olvasmányt ritkán találni. Ajánlom mindazoknak, akik még az iskolakezdés előtt szeretnék játékos, teljesen kötetlen és kötelezettségmentes formában bevezetni a gyerekeket a betűk világába. A sikerélmény garantált!

Millázs>!
Anna Podgórska: Ismerd fel! Betűk

A betűk még nem aktuálisak nekünk, de a képeket nagyon szeretjük nézegetni.
A tárgyak, élőlények színes fotóit láthatjuk ebben a lapozgatóban, nem rajzokat. Ezért külön plusz pont jár, és a vastag lapokért is. Az elején nevető kissrác pedig nagyon édes.

lenne P>!
Anna Podgórska: Ismerd fel! Betűk

C, mint varrókészlet és Gy, mint nyaklánc szavak kitűnően felismerhetők ebben a könyvben.