Ködös ​ígéret / Velencei tükör / Hazugságból házasság 5 csillagozás

Ann Major – Kate Walker – Rebecca Winters: Ködös ígéret / Velencei tükör / Hazugságból házasság

Ann ​Major: Ködös ígéret
Emberöltők óta a Mississippi ködös vidékén él a Claiborne család. Logan a nagyapjához érkezik ide, hogy meglátogassa a beteg öregembert. Legnagyobb meglepetésére a családi fészekben kilenc évvel ezelőtti szerelmét, Gigit látja viszont. A lány annak idején sebzett szívvel menekült el, mert Logan elküldte őt. A találkozás mindkettejüket felkavarja, és Logan eredeti tervei lassanként ködbe vesznek…

Kate Walker: Velencei tükör
Amy azért érkezik Velencébe, hogy rávegye a férjét, Vincenzót a válásra. Évekkel ezelőtt meggondolatlanul hozzáment a férfihoz, de aztán egy félreértés miatt csalódottan elhagyta. Most azzal áltatja magát, hogy már nem szereti Vincenzót, aki sosem vallotta meg neki az érzéseit. A vágyaikat azonban képtelenek elnyomni, és ha Amy belenéz a palazzo régi tükrébe, bizony egy szerelmes nőt lát benne…

Rebecca Winters: Hazugságból házasság
Kiegyensúlyozottan, boldogan él a kisfiával Stella, amíg fel nem tűnik az… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana különszám

Harlequin Magyarország, Budapest, 2012
288 oldal · ISBN: 9789635383955 · Fordította: Járdán Eszter, Gärtner Zita, Farkas Judit

zuna19>!

Elég gyenge történeteket olvastam most. Egyik setudott megvenni magának. Legnkább az zavar bennük, hogy unalmasak. Az tuti, hogy az utolsónak vannak még részei érezhető is rajta.

Eva_Pussova>!

Ez a három történet az újrakezdésről, a második esélyről szól. Mind a háromban az egyik szereplő gazdag, a másik szereplő szegény, és az a kérdés, lehet e közös jövőjük. Mindig akad egy „rendes” rokon, aki ellenzi a fiatalok kapcsolatát. Az elsőben a nagyapa szól bele, a másikban egy unokatestvér, és a harmadikban egy testvér a ludas. De pár év elteltével a szerelmesek útjai újra kereszteződnek, és kapnak egy új lehetőséget. Mind a három történet tetszett, de a harmadik volt a legjobb.

Micilex>!

Mind a három történet tetszett, de a második azért annyira nem fogott meg. Legjobban a harmadik történet kötötte le a figyelmem. Nem volt hoza-vona benne. Tudták, hogy szeretik egymást. Itt a családegyesítés volt a fő. Nagyon ari volt Ari.

zuna19>!

– A szex arra készteti az embereket, főleg az olyan szertelen nőket, mint én, hogy a legőrültebb dolgokat tegyék és érezzék. Könyvet tudnék írni erről.