Kristy ​nagyszerű ötlete / Claudia és a fantomhívások (Bébicsőszök klubja 1-2.) 2 csillagozás

Ann M. Martin: Kristy nagyszerű ötlete / Claudia és a fantomhívások

Kristy szerint a Bébicsőszök Klubja remek ötlet.
Ő és barátnői, Claudia, Stacey és Mary Anne mind szeretnek gyerekekkel foglalkozni. A klub lehetőséget ad számukra, hogy jól szórakozzanak – és egyúttal rengeteg pénzt is keressenek.

De senki sem számított a szófogadatlan kétévesekre, a kerge háziállatokra, a különös telefonhívásokra és olyan szülőkre, akik nem mindig mondanak igazat. Ráadásul Stacey is egyre titokzatosabban viselkedik.

Vajon megbirkóznak a lányok a nehézségekkel?
Vegyél részt a kalandjaikban!

272 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634578208 · Fordította: Bán András
272 oldal · ISBN: 9789635614837 · Fordította: Bán András
272 oldal · ISBN: 9789635614844 · Fordította: Bán András

rekamurvai>!
Ann M. Martin: Kristy nagyszerű ötlete / Claudia és a fantomhívások

Szerintem ez egy nagyon aranyos történet. 12 éves lányokról szól, de mégis izgalmas az egész. Bemutat különféle vicces eseteket, amiket bébiszitterkedés közben éltek át.

Könyvmolyképző KU>!

Bébicsőszök Klubja. Büszke vagyok arra, hogy elmondhatom, teljes mértékben az én ötletem volt, bár összességében mi négyen agyaltuk ki. A mi az nem mást takar, mint Mary Anne Spiert, Claudia Kishit, Stacey McGillt és engem – Kristy Thomast.

Könyvmolyképző KU>!

Én már csak ilyen vagyok. Gondolok valamire és már mondom is. Kitalálok valamit, és már csinálom is. Anyu ezért hevesnek tart. Sőt, néha problémásnak is. Emiatt bajba is szoktam kerülni. Mint például most is. Észrevettem egyből. Annyiszor kerültem már bajba az idők során, hogy tudtam előre, mikor jön.

Könyvmolyképző KU>!

Nos, gondoltam, […] legalább van egy új ügyfelem. Szerdán megismerem Pinky és Buffy McKeevert. Az új ügyfelek mindig nagyon érdekesek. Ó, ha akkor tudtam volna, hogy mennyire érdekesek is valójában!