Ann Kramer (szerk.) · Chris Cooper (szerk.) · John Farndon (szerk.) · Neil Ardley (szerk.) · Simon Adams (szerk.)

Képes ​gyermekenciklopédia 20 csillagozás

Ann Kramer – Chris Cooper – John Farndon – Neil Ardley – Simon Adams (szerk.): Képes gyermekenciklopédia Ann Kramer – Chris Cooper – John Farndon – Neil Ardley – Simon Adams (szerk.): Képes gyermekenciklopédia

A könyv, melyben mindaz látható, amiről máshol csak olvasni lehet!

Aquila, Debrecen, 2007
keménytáblás · ISBN: 9789636795641
Park, Budapest, 1997
648 oldal
Park, Budapest, 1997

CsakSimánDorka>!

Nem egy tipikus esti mese az biztos. Viszont Levente annyira kíváncsi mindenre, hogy mikor Apa levette a polcról a könyvet rögtön nagy kedvenc lett. Mindenen nagyon szépen le van írva, telis-tele képekkel és sok információval. Még nekem is tudott újat mondani a könyv, főleg, mikor a technikai részeket olvastam. Mert nagyon sok dolog található a könyvben: állatok, történelem, technikai fejlődések. Nagyon gyerekbarát, így könnyű a nyelvezete, ha pedig valamit szakszóval írnak le, akkor is megmagyarázzák, hogy mi is az.

kkurucsai>!

:) valahol ezzel a könyvvel kezdődhetett a könyvmániám… 6-7 éves lehettem, névnapomra kaptam… a felnőttek zavarbahozásának/idegesítésének szórakoztatóságát általa tapasztaltam meg… tele van olyan apró információval, amikre sok felnőtt se tudja a választ.. úgyhogy mindenkit találós kérdésekkel kezdtem „zaklatni”..
tényleg meghatározó élményként tartom számon a gyerekkoromból, még most is a polcomon van :D

piccola >!

Húú, legkedvencebb könyvem volt gyerekkoromban, rongyosra olvastam. A gerince nem is bírta :) Minden téma végén ajánl még olvasnivalót, ez volt benne a legjobb, ezeket követve lehetett ide-oda ugrálni benne. Szuper könyv.

Gólyanéni>!

Ezt a könyvet csak imádni lehet! Jó sok évvel ezelőtt a lányunknak vettük ajándékba, azóta is gyakran forgatjuk. Csak pozitívan nyilatkozhatok róla. Nagyszerű a felépítése, könnyen áttekinthető, a szócikkei közérthetőek. Informatív és érdekes. Az illusztrációjáról is felsőfokban lehet csak beszélni.

dorcika>!

Életem egyik meghatározó élménye kötődik ehhez a könyvhöz, de egyébként is imádtam, pedig alig hat évesen kezdtem el olvasni :) A „kedvtelésből tartott állatok” c. rész volt a kedvencem.