Ankh ​könyve 0 csillagozás

1.0 verzió
Ankh könyve

Az ​ANKH Könyve három műből áll. Az ANKH szellemiségét közelíti meg három különböző síkon.

• A kezdet a Teremtéssel foglalkozik, azoknak szól, akik el akarnak merülni a Teremtő, az istenek és emberek összefüggéseiben, akik mélységében kívánják megismerni a Teremtés folyamatát és célját, az emberi faj szerepét az Univerzumban.

• Az ANKH Filozófiája című mű az egyik legősibb gyökerű, és mégis legmodernebb világnézetű egyház szellemiségét fejti ki, világszemléleti kérdéseken és válaszokon keresztül.

• Az ANKH a mindennapi életben arról szól, amit a cím kifejez, vagyis amit az ANKH szellemisége jelent a hétköznapi cselekedeteinkben.

Az „ANKH KÖNYVE” című ezen kiadványt az „ANKH” Az Örök Élet Egyház és tanításai iránt érdeklődő olvasóink figyelmébe ajánljuk.

I. ANKH AJÁNLÁSA:

„Ajánlom a könyvet mindazoknak, akik bizonytalanok abban, hogy kik vagyunk, hogyan jutottunk el ide, mi lesz a feladatunk nekünk, embereknek a jövőben.… (tovább)

Gladiátor, 2004
ISBN: 9638043638