Farkasok ​gyilkosa 4 csillagozás

Anita Weaver: Farkasok gyilkosa Anita Weaver: Farkasok gyilkosa

Keslie bérgyilkos. Áldozatai alakváltók, megbízói pedig vámpírok. A lány egy idő után úgy érzi, elege van az öldöklésből, és visszautasítja a legutolsó megbízást. Nem sejti, hogy döntése teljes egészében megváltoztatja nem csak az ő, de mások életét is, mert a vámpírok, nem hagyják megtorlás nélkül. Lemészárolják a családját, neki is csupán annak a farkasnak a segítségével sikerül megmenekülnie, akivel végeznie kellett volna.

Narrot az alakváltók vezére, és teljesen elvarázsolja a lány, mikor megismeri. Csak később tudja meg, hogy akinek megmentése majdnem az életébe került, fajának több egyedét is megölte. Egy ősi ösztöntől vezérelve mindezek ellenére megbízik Keslie-ben. A falkát ért támadás után együtt küzdenek az életben maradásért, és néznek szembe közös ellenségükkel. A köztük kialakuló szerelem átsegíti őket minden nehézségen.

A regény bővelkedik meglepő fordulatokban, különös kapcsolatokban, és nem mindennapi szereplőkben.

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!
Anita Weaver: Farkasok gyilkosa

Kifejezetten jó kis alakváltós, vámpíros fantasy könyvecske volt, nagyon tetszett.
Idáig főleg történelmi romantikusokat olvastam a szerzőtől, amiket mind imádtam és örülök, hogy ebben a másik műfajban is remek szórakoztató olvasmányt kaptam.
A szereplők is szimpatikusak voltak és volt a történetben sok izgalom és kaland. Pörgős volt a könyv, olvastatta magát és valahogy sok minden volt benne, annak ellenére, hogy csak 100 oldal.
Azért még pár oldal belefért volna, hogy megtudjuk mi lett a vámpírok háza táján, mert ez csak homályosan lett megemlítve, leginkább az olvasóra bízták.
Igaz a mondás, hogy kicsi a bors, de erős.