Légy ​anyja a gyerekednek! 5 csillagozás

Angela Wells: Légy anyja a gyerekednek!

Carolyn szomorúan és elkeseredetten tér vissza Londonba, mert kénytelen volt beleegyezni, hogy a kisfiát örökbe adják Görögországba. Öt év múlva a véletlen az útjába sodorja Níkosz Kisztiandiszt, a dúsgazdag, görög szállodatulajdonost, aki a nevelőapaságot elvállalta. A férfi házassági ajánlattal hozakodik elő, és arra kéri Carolynt, térjen vissza vele Krétára. Az asszony mindenre hajlandó, hogy viszontlássa végre a gyerekét. Carolyn a csodaszép szigeten halálosan beleszeret Níkoszba, de kétségbeesetten küzd az érzései ellen…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Bianca

Harlequin Magyarország, Budapest, 1991
96 oldal · ISBN: 963790607X · Fordította: Lázár Magda

sarahangel P
Angela Wells: Légy anyja a gyerekednek!

Alapvetően tetszett, bár egy kicsit lehetett volna több romantika és kémia a két főszereplő között, ezt hiányoltam. A lezárás túl hirtelen lett, a vége felé már csodálkozva néztem, hogy mindjárt elfogynak a lapok, és még mindig nem kaptuk meg azt, amit az ilyen történetektől várni szoktunk. Egyébként kedves történet.

Angela Wells: Légy anyja a gyerekednek!

Nem volt ez rossz, főleg az utolsó pár fejezet, inkább a Carolyn és Nikosz közötti kapcsolat volt nekem hiteltelen. Egyrészről nem akarom elhinni, hogy valaki – jelen esetben Carolyn – képes csak így hipp-hopp mindent hátrahagyani, és az első szóra igent mondani (anélkül, hogy átgondolta volna, utánanézett volna a férfi hátterének), másrészről Nikoszt sem értettem, mert mire fel viselkedett ilyen lekezelően, hidegen?
Egyébként az alapötlet tetszett, és Márkosz is nagyon cuki volt, csak hát a dolgok nem álltak össze egy egésszé.

Sippancs P

Nem a külső pompa a fontos, hanem amit az ember a szívében érez.

5. fejezet

Sippancs P

Az értelemmel párosult szépség egy nőnél elbűvölő, egyszersmind veszedelmes keverék!

7. fejezet

Jennifer Crusie: Azonos hullámhosszon
Jeanette Ernest: Szerelmi fészek
Cait London – Debbie Macomber – Leigh Michaels: Pénzen vett udvarlás / Az igazi hős / Szerető – látatlanban
Joan Elliott Pickart: A rejtély
Elizabeth Krueger – Nora Roberts – Anne Mather: Nem csalás, nem ámítás / Legyőzhetetlen hármas / Apa nélkül nem megy
Quinn Wilder: Mint a hurrikán
Diana Morgan: Tündöklő álmok
Jennifer Dale: Gyengéd rapszódia
Cathy Williams: A szívtipró
Debbie Macomber: A gyermekbarát / Az adott szó / Papa, ne félj!