Ragyogj! 8 csillagozás

Angela Liddon: Ragyogj!

Ez ​a könyv mindenkinek szól. Mindegy, hogy vegán vagy, vagy csak érdeklődsz a vegán étkezés iránt, vagy egyszerűen csak egy finomat szeretnél enni, ami még ráadásul egészséges is.
Angela Liddon autodidakta szakács és ételfotós éveket töltött a növényi alapú étkezés és főzés tanulmányozásával. Kreatív és csodálatos receptjei az egész világról rajongók ezreit vonzza. Követői száma a közösségi médián meghaladja az 1,2 milliót. Miután tíz évig evészavarral küzdött, Angela elhatározta, hogy egyszer és mindenkorra megváltoztatja a diétáját – és az életét. Az addigi alacsony kalóriatartalmú feldolgozott élelmiszerekből álló táplálkozását felváltotta teljes értékű tápanyagokban gazdag zöldségekkel, gyümölcsökkel, dió- és mogyorófélékkel, gabonákkal és egyéb finomságokkal. Az eredmény? Az energiaszintje megnőtt, az ételekhez való viszonya helyreállt, és visszanyerte külső és belső ragyogását egyaránt. Azt a felfedezését, hogy az elfogyasztott táplálék milyen óriási hatással van… (tovább)

Édesvíz, Budapest, 2017

Morcant>!
Angela Liddon: Ragyogj!

Eddig ez a kedvenc vegán receptkönyvem! Kristóféhoz képest jóval kevésbé bonyolult, ami nekem tökéletes. Illetve a legtöbb recepthez szerencsére nem kell semmilyen extra, beszerezhetetlen hozzávaló, ami nem egy elhanyagolható szempont. Ha meg igen, azt lehet helyettesíteni mással, vagy ki is hagyhatom.
Eddig három receptet próbáltam ki (házi yolo, gyúrós smoothie, krémes zöldségcurry), és mindegyik isteni volt!
Az is pozitívum, hogy Angela nagyon is szimpatikus személyiségnek tűnik, így örömmel forgattam a könyvet.
Csak ajánlani tudom!

Rekuuu663>!
Angela Liddon: Ragyogj!

Minden szakácskönyvet átforgatok többször is…ahogy mindenki…ez azok egyike, amit elő tudok venni reggelire, ebédre vagy akár vacsorára is. Szuper vegán alternatívák, alapötleteket tartalmaz. Mivel manapság könnyen elérhetőek hozzá az alapanyagok, valamint a gabona- és magtejek elkészítése sem akkora ördöngösség, ezért szintén ALAP szakácskönyv lehet a konyhádban. Ha vegetáriánus vagy, ha vegán, vagy, ha csak néha ennél mást is, mint ami megszokott.

Rittus89>!
Angela Liddon: Ragyogj!

Rettentő jó ez a könyv! Csomó mindent kipróbáltam már és egyik sem okozott csalódást. Könnyen beszerezhetőek az alapanyagok. Tele van praktikus dolgokkal. Gyönyörű a kivitelezés és könnyen átlátható.

Araragat_Kasztór_Polüdeukész>!

Az igazság az, hogy a legnagyszerűbb pillanatok nagy valószínűséggel akkor bukkannak fel, amikor a legkétségbeesettebbek és legboldogtalanabbak vagyunk, és a legnagyobb hiányt szenvedjük el. Csak a hiány ezen pillanataiban vagyunk képesek kilépni saját
magunk mocsarából, és más utakat vagy jobb válaszokat keresni.

M. SCOTT PECK

Araragat_Kasztór_Polüdeukész>!

Miután megismertem a hús- és tejüzemek horrorisztikus állapotait, fel
kellett magamnak tennem néhány nehéz kérdést. Ha egész életemben szerettem az állatokat,
akkor hogyan támogathatom egy olyan rendszer működését, amely évente annyi fájdalmat és
szenvedést okoz oly sok állatnak? A tányéromra kerülő étel és az állatok jólléte iránti szenve-
délyem kettősségét őszintén szólva nehéz volt megemésztenem. Nincs más megoldás? Nem
táplálkozhatok egészségesen, teljes értékűen, anélkül hogy egy olyan rendszert támogatnék,
amelyben nem hiszek?

Bevezetés

Araragat_Kasztór_Polüdeukész>!

Soha ne kételkedj abban, hogy egy gondolatokkal teli, elkötelezett emberekből álló kis csoport megváltoztathatja a világot, hiszen ez az egyetlen módja a világ megváltozta- tásának!

MARGARET MEAD

Kapcsolódó szócikkek: Margaret Mead