Őszi ​búcsú (Hívószó 8.) 10 csillagozás

Angela Dorsey: Őszi búcsú

Evy és anyukája elkísérik Kestrelt a vancouveri kollégiumba. A két barátnő azon nyomban folytatja a nyomozást, hogy fényt derítsenek Evy rejtélyes múltjára. A Renwick család lovai most is barátságosan fogadják őket, de a két lány hamarosan menekülni kényszerül a ház lakói, azaz Evy feltételezett családja elől. Szerencsére nem ismerték fel őket, legalábbis azt remélik.
Hazatérve Evy levelet kap a barátnőjétől, amely sok mindenről lerántja a leplet, és fenekestül felforgatja az életét. Valóban igaz, ami a levélben áll? Újra el kell utaznia Vancouverbe, hogy kiderüljön a teljes igazság. Az utazás azonban előre nem látott veszélyeket tartogat Evy számára. Ki segít neki kiszabadulni szorult helyzetéből? Az anyukájára nem számíthat, hiszen nyoma veszett. Talán a lovak…?

Eredeti megjelenés éve: 2012

152 oldal · ISBN: 9789639951723 · Fordította: Nagy Ágnes · Illusztrálta: Jennifer Bell

Paulina_Sándorné P>!
Angela Dorsey: Őszi búcsú

Aranyos történet volt, anya – lánya kapcsolattal a középpontban. Nem csodálkozom azon, hogy Evy anyukája eltitkolt dolgokat. Evy apukája és nagymamája egyaránt szörnyű emberek. Jen, mivel féltve érzi a helyét, gonosz testvért játszott. A lovak csodálatosak voltak. Szimpatikus volt Evy képessége, spoiler

Parádi_Petrus>!
Angela Dorsey: Őszi búcsú

bár 9 részes ez a sorozat én a végtelenségig tudnám olvasni az újabb és újabb részeket :)

Destinee>!

Pirkadat felhorkant, majd elügetett, hogy alvás előtt még megtömje a hasát. Éreztem, az jár a fejében, ugyan miért csinálok olyan nagy ügyet abból, hogy itthon maradok.

Hívószó sorozat · Összehasonlítás