Areán 6 csillagozás

Magam vagyok a tűz!
Andy T. Miller: Areán

Ez egy izgalmas, magával ragadó, misztikus kalandregény, amit el akarsz majd hinni az utolsó betűig. Nem egy rózsaszín lányregény, nincs tarka unikornis, de vannak valódi emberek, valódi szenvedélyek, valódi fájdalmak, és igazi kalandokat élhetsz át. Azoknak ajánlom, akik szeretik a vérbeli kalandokat, az igazi jellemeket, a kemény férfiakat és a harcra kész nőket, akik mégis ízig-vérig nők. Tarts Areánnal egy különleges világba, amely itt van körülöttünk, mégis rejtve előlünk! Ismerd meg a köztünk élő halhatatlanok életét! Mert ők itt vannak…
Éld át a tébolyult szerelmet, az elsörő vágyat, az elme diadalát a halál felett!
Tarts Areánnal, és garantálom, többé sosem leszel egyedül!

Smaragd, Budapest, 2020

petroczki_kitti I>!

Andy T. Miller: Areán Magam vagyok a tűz!

Érdekes történet. Nehéz volt letenni. Rosszul esett, hogy vége lett és nem derült ki mi lett Eric és Crissy történetének vége. Nem titok, hogy nekem ők lettek a kedvenceim. Kíváncsian várom a folytatást.

Edina54321>!

Andy T. Miller: Areán Magam vagyok a tűz!

Ez a könyv minden szempontból meglepetés volt számomra, mert „személyében” egy olyan fantasy kötetet olvastam, amellyel eddig soha ezelőtt nem is találkoztam és talán éppenséggel a parányi bizarrsága miatt fogott meg ennyire :D

A karakterek remekül ki voltak dolgozva, imádtam, hogy Areán egy erős, céltudatos és határozott női karakter volt, aki bármire képes azért, hogy tervét végig vigye és ezáltal szerelmét megmenthesse. Számomra mind az ő, mind a többi szereplő karaktere kidolgozott volt, mindegyiküknek megvolt a sajátos jelleme, nemcsak dekorációként szolgáltak a történetben.

A történet jó pár kérdést felvetett bennem és akadtak olyan részek benne, amikor ráncoltam a szemöldököm, hogy ezt miért, de mégis volt egy olyan hangulata és légköre ennek a könyvnek, hogy nem bírtam letenni és egy nap alatt kivégeztem :D Azzal pedig, amit olvastam volt @Emese0727 kritikájában teljesen egyet értek, tényleg megbírt volna ez a könyv még 100-200 oldalt pluszban, hogy a történet még kidolgozottabb lehessen, bár így is teljesen jó volt, én úgy vélem és tűkön ülve várom már a folytatást :D

Emese0727_falakmögött P>!

Andy T. Miller: Areán Magam vagyok a tűz!

Maga a sztori nagyon tetszett. Halhatatlan öregek, akik képesek test nélkül is létezni, telepátia és kötés, amellyel a szerelmi kapcsolatot mélyítik el, mindezt egy fiatal lánnyal karöltve. Nagyon élveztem a történetet, bár néhol úgy éreztem még bőven lehetett volna több információt csepegtetni és jobban kifejteni a történetet és magát a háttérsztroit is. Személyes véleményem, hogy ebben még simán lett volna még 200 oldal és úgy sem lett volna unalmas, mert az alapötlet és történet nálam nyerő volt.

Bővebben itt írok róla:

Fibi99>!

Andy T. Miller: Areán Magam vagyok a tűz!

Hallhatatlanok egy teljesen új megvilágításban, akiknek életútjában még számtalan lehántani való réteg van. Túl érdekes, hogy az ember szívesen abbahagyja. Történelem, szerelem, dráma, fantasy. Biztosan mindenki talál magának kedvencet a karakterek között.

Kisrigó73>!

Andy T. Miller: Areán Magam vagyok a tűz!

Izgalmas, és nem szokványos ötletek vannak benne. A halhatatlan öregekkel megjelenik a történelem, a múlt. A szereplők érzelmeinek leírása a komolyabb helyzetekben, olyan igazivá teszi. Várom a folytatás megjelenését. :)
Areán és Akiram különleges páros, egy éppen felnőtt lány, és egy négyezer éves férfi, akiket az istenek egymás mellé szántak.

Nikolett0907 P>!

Kitárom a karom a holdtalan éj felé, megnyitom a lelkem, nem menekülök.