A ​39 emeletes lombtoronyház (A 13 emeletes lombtoronyház 3.) 15 csillagozás

Andy Griffiths: A 39 emeletes lombtoronyház

Látogasd meg Andyt és Terryt a káprázatosan menő 39 emeletes lombtoronyházukban! Ugrálj a világ legnagyobb trambulinján, sütögess pillecukrot egy vulkán tetején, merülj alá a csokivízesésben, simogass dinóbébiket, állj ki egy bokszmeccsre az Ormányzóval, légy a táncparkett ördöge, repülj a sugármeghajtású forgószékkel, ülj fel a félelmetes hullámvasútra és találkozz Stupido professzorral, a világ leghíresebb fel-nem-találójával.

Mire vársz még? Nyomás felfelé!

Eredeti mű: Andy Griffiths: The 39-Storey Treehouse

352 oldal · ISBN: 9789634034032 · Illusztrálta: Terry Denton

Angele P
Andy Griffiths: A 39 emeletes lombtoronyház

5 pont azért, mert a fiam is annyit adna. Nagyon tetszik neki ez a történet.

gab001 P
Andy Griffiths: A 39 emeletes lombtoronyház

Nem tudom, hogy valóban jobb volt-e ez a rész, mint az első vagy csak már hozzászoktam a stílushoz és tudom, mit várhatok tőle. Mindenesetre nekem tetszett, s biztosan elolvasom a következő részt is. Megismerkedhetünk Stupido professzorral, a világ legnagyobb fel-nem-találójával. Megtudhatjuk, mennyi bonyodalommal járhat egy ilyen ismeretség. Közben pedig meglátogatjuk Jillt, illetve a Hold sötét oldalát és még számos kalandban vehetünk részt. Felnőttként már kicsit agyzsibbasztó, de szerintem a fiatalok, külösen a fiúk biztos élveznék. Ráadásul a sok rajz miatt elég gyorsan lehet olvasni. Ötletes.

352 oldal · ISBN: 9789634034032 · Illusztrálta: Terry Denton
buzavirág
Andy Griffiths: A 39 emeletes lombtoronyház

Hárman olvastuk egyszerre, a két fiam és én. Azt hiszem ha akarnék sem írhatnék rosszat erről a könyvről, a gyerkőceim szerették ezt a hebehurgya, agyzsibbasztó maszlagot. Tény, hogy én is jobban viseltem, mint az előző részt, talán megszoktam a stílust.

PTJulia P
Andy Griffiths: A 39 emeletes lombtoronyház

Neeem, a beharangozott 52 emeletest már egészen biztosan nem nekem találták ki!!! Hogy lehet a nagy semmire 352 oldalnyi papírt pazarolni?? még akkor is, ha ez újrahasznosított papír!!
A felnemtaláló ötlete és ennek a vonalnak a kibontása tulajdonképpen remekül sikerült, de sajnos most már biztos, hogy ez a sorozat nem az én világom.

Oláh_Zita P
Andy Griffiths: A 39 emeletes lombtoronyház

Nem volt rossz, egyetlen bajom vele, hogy voltak szerintem felesleges ismétlődések, de kíváncsian várom az 52 emeletes lombtorony házat is. :)

demike_text
Andy Griffiths: A 39 emeletes lombtoronyház

Vicces, hogy szinte mindenki azt írta, hogy inkább fiúknak való. A 9 éves lányom mindhárom részt imádta, szóval hajrá lányok! Bátran ugorjatok neki, mert van benne lány szereplő is, repülő macskafogattal. ;)

Dorka_9 P

Nagyon tetszett! Nagyon humoros történet, a nagy része illusztráció :D