Észlelések 9

Mónika_Sándor>!

Andrzej Sapkowski: A tó úrnője

2020.03.10. 8:15. 41-es villamos Óbuda felé.
Fekete bőrdzsekis, barna, copfos hajú fiú olvassa. Bőven a 2. felénél tart a könyvnek.

Alvarando P>!

(1598)
2019.09.10 7.33
Egy fekete hajú férfi kezében volt a Kossuth téri mozgólépcsőn, akivel együtt szálltunk le a Déli pályaudvar felől érkező szerelvényről.

esztersara >!

Andrzej Sapkowski: A tó úrnője

Fél nyolckor olvasta egy rózsaszín hajú lány a kettes metrón a Déli felé. Pasztell lila körme volt és hosszú farmert viselt.

Qedrák P>!

Andrzej Sapkowski: A tó úrnője

Ma délután fél hatkor láttam a 24-es villamoson egy fiatal, szemüveges, világosbarna hajú lány kezében. A Haller utca/Soroksári út keresztezôdésénél szállt fel. Nem sokat olvasott, mintha folyamatosan másra ügyelt volna. A Nagyvárad téren szállt le.

SuzyQ>!

Andrzej Sapkowski: A tó úrnője

Péntek reggel, 7 órakor a 3-as villamoson olvasta az Ecseri út felé egy fiatal nő.
Vőlegényemmel utaztam reggel és ő is látta mit olvasnak mellette és mivel nagy rajongója a sorozatnak, erőteljesen mutogatni kezdett nekem a könyv felé, amit a nő is észrevett…
Nagyon jófej volt a nő, elmagyarázta neki a vőlegényem, hogy csak megörült neki, hogy látja, hogy más is olvassa (ő még csak a 2. könyvnél tart) és a nő is mondta, hogy nagy fan s hogy a többi könyv is nagyon jó. :)

Balint84>!

2018.09.12.
Pesterzsébet, buszmegálló. Jó a borító, könnyű leolvasni, bárcsak minden borító ilyen igényes lenne. Fiatal hölgy olvasta, hosszú hajjal.

Bubuckaja>!

2018.02.12. 7:50
Az Örs felé tartó 144-es buszon olvasta egy fiatal férfi.

berg>!

Andrzej Sapkowski: A tó úrnője

Harmincas férfi olvasta reggel Pesten, a 15-ös buszon. Nagyon élvezte, a közepén tart.

Csikós_Kriszta>!

Andrzej Sapkowski: A tó úrnője

Épp a 2-es metrón olvassa egy tiszta feketébe öltözött, 35 körüli srác. Már a 205. oldalon jár. :)