Madonna 4 csillagozás

Andrew Morton: Madonna

Madonna ​korunk legismertebb nőalakjainak egyike. A popkultúra kaméleonja, ám az vitathatatlan, hogy a könnyűzene királynője, és sokak számára az elmúlt két évtized szórakoztatóiparának legnagyobb női sztárja is. Andrew Morton megdöbbentő utazásra invitálja olvasóit, megismerteti őket Madonna családi hátterének valódi történetével, leírja azt az erőszakos támadást, amely megváltoztatta Madonnának a szexről és a férfiakról alkotott véleményét, bemutatja az énekesnő kapcsolatát számos hírességgel: Michael Jacksonnal, Prince-szel, az ifjabb John Kennedyvel, Vanilla Ice rapsztárral, valamint a film és a rock világának többi csillagával. Megismerjük a titokzatos férfit akihez Madonna feleségül akart menni, és karrierjének mélypontját, amikor már-már azt forgatta a fejében, hogy szakít a show-biznisszel. De ami a legfontosabb, Morton könyvéből megérthetjük, mi áll a Madonna-jelenség mögött, az énekesnő mai arca vajon a szakmailag és a magánéletével megelégedett nőé-e, vagy még mindig azt… (tovább)

Róla szól: Madonna

GABO, Budapest, 2002
336 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639421081 · Fordította: Dobos Lídia

Fairy>!

Ez nagyon jó volt.
Bár nekem az elfogultságom határtalan ha erről a tyúkról van szó.
Ez a kötet második gyermeke születéséig bemutatja életét és karrierét.
Nem semmi ez a nő amin keresztül ment és ahányszor felállt a padlóról,a kitartása és az akaratereje bámulatos.
Hogy mindig kőkeményen küzdött és csinálta amiben hitt azért lett az aki.
Lázadó stílusa lánya születéséig tartott,ezután változott meg,jót tett neki az anyaság.

Polyák_Margit P>!
Andrew Morton: Madonna

Nagyon érdekes volt. Egy egészen új arcát, mondhatni egy emberi arcát ismertem meg Madonnának. Nem volt könnyű útja, sokszor kellett újra felállnia és sok mindent feláldoznia, hogy odáig jusson, ahol most van. Azt hiszem nem mindig volt a boldogság a legelső szempontja. De végül mindig erre törekedett.