Védőháló ​nélkül (Deszkás detektívek 1.) 12 csillagozás

Andrew Fusek Peters: Védőháló nélkül

Adott egy csapat kölyök, nem mindennapi képességekkel: San bármilyen programot képes egy szempillantás alatt feltörni, Bennek nincs az a házfal, amit ne tudna megmászni, Charlie született akrobata, még hálóra sincs szüksége, Break pedig a gördeszka ördöge. Adott továbbá egy börtönviselt apa, akit egykori cimborái alaposan bemártanak, és egy milliókat érő műkincs… Hogy hogy tudja lánya tisztára mosni, és hogy kinek a kezében köt ki az aranytojás, az kiderül a könyvből. Csak győzd tartani az iramot! Felkészültél? Vigyázz, kész, tűz…

Könyvmolyképző, Szeged, 2009
166 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632451213 · Fordította: Acsai Roland

Bódis_Éva I>!
Andrew Fusek Peters: Védőháló nélkül

Minimalista leírásokkal, de nagyon szórakoztatóan megírt kölyök-detektívsztori, kortalan olvasóknak. Jókat mosolyogtam rajta.

Imádom ezt a könyvet!
Kiskori kedvencem volt, ez a mű nagyban hozzájárult ahhoz, hogy megszerettem az olvasást. Kicsit félve olvastam újra, mert féltem, hogy nem fog annyira tetszeni, mint mikor 12-13 éves voltam, de szerencsére tévedtem. Annyira aranyos, vicces és egyben „lehetetlen" történet, de talán pont ezért tetszett ennyire. Én nagyon ajánlom mindenkinek! Az egész könyv 170 oldal tehát elég pörgős és gyorsan lehet vele haladni! IMÁDOM *-*

Mareszkaresz P>!

Röfi megállt egy romantikázó párocska asztala mellett, és szó nélkül bámulni kezdte őket. A fiatalok gyorsan vették az adást, és átültek egy távolabbi asztalhoz. Amikor az embert egy öltönybe és kesztyűbe bújtatott vaddisznó bámulja, jobb nem ellenkezni.

4. Megkísértve (33.o)

Mareszkaresz P>!

Röfi a leggyilkosabb pillantását szerette volna elővenni, de leginkább egy kancsal óvodásra hasonlított.

4. Megkísértve (34.o)

Geronimo>!

Dirk úgy vigyorgott rájuk, mint koponya a hypósdobozban.

gutentag20338>!

-Bújj elő, akárki is vagy! Utálom, ha megzavarnak a nassolásban! Jobb öklöm temető, a baltól még én is félek!

gutentag20338>!

A rendőr szája körbeszaladta volna a fejét, ha nem lettek volna fülei, olyan önelégülten vigyorgott.

Deszkás detektívek sorozat · Összehasonlítás