Karácsony 6 csillagozás

Andrea Weller-Essers: Karácsony

A kötetet nyitó óvodai beszélgetéssel közös felfedezésre indulnak az óvodások. Megfigyelnek, kipróbálnak, kutatnak. A kukucskáló ablakok és a kreatív feladatok aktivizálják a gyerekeket. A karácsonyi előkészületekkel és az ünnep történetével kapcsolatos ezernyi kérdésre ez a könyvecske óvodásoknak való, okos válaszokat kínál. Mikor jön a Mikulás? Mit ünneplünk karácsonykor? Mi minden van az adventi vásáron?

Kiadói ajánlás: 3 éves kortól · Tagok ajánlása: Hány éves kortól ajánlod?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Mi micsoda ovisoknak Babilon

Babilon, 2021
12 oldal · keménytáblás · ISBN: 9799632945699 · Fordította: Babai Éva · Illusztrálta: Astrid Vohwinkel
Babilon, Budapest, 2019
12 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632945699 · Fordította: Babai Éva · Illusztrálta: Astrid Vohwinkel

nikolett_z>!
Andrea Weller-Essers: Karácsony

Nagyon aranyos könyv, tökéletes karácsonyi ajándék egy óvodásnak. :)
Kislányaim (3 és 5 évesek) imádják. Olvashatunk a kis Jézus születéséről, Szent Miklósról, az adventi naptárak hagyományáról, stb. Az olvasást kinyitható kis ablakok teszik még élvezetesebbé a kicsik számára.

Millázs>!
Andrea Weller-Essers: Karácsony

Teljesen rendben van. Bibliai alappal, hagyományokkal, tippekkel, kihajtható fülekkel színesen összeválogatott lapozgató.

Mikorleszmááárkarácsony? – szajkózták a törpék.

könyvfaló_manó>!
Andrea Weller-Essers: Karácsony

Vastagabb lapos, ismeretterjesztő könyv ovisoknak, sok-sok kinyitható ablakkal. Szó van benne többek között az adventi koszorúról, az adventi kalendáriumról, a Mikulásról, Szent Miklósról, a betlehemi történetről, az adventi vásárról, pásztorjátékról és hogy mit csinálunk szenteste.
Korábban nem ismertem ezt a sorozatot, de nagyon örülök, hogy rátaláltunk, mert nagyon szép és igényes könyv, tökéletes ajándéknak is. 17 része van eddig a sorozatnak, szerintem mi biztosan beszerzünk majd belőle másikat is.
Képek és bővebb leírás: