Boldogan ​bűnhődni 10 csillagozás

Repülj, mint a madár!
Andrea Skyn: Boldogan bűnhődni

Brom Bill nem egy idilli város, hanem bűnbandák és önbíráskodó gengszterek földi paradicsoma. Ebben a világban él a romantikus lelkű pincérlány Brittany is, aki titokban egy rablóbanda egyetlen női tagja. A legfőbb vágya az, hogy egy napon normális életet élhessen a családjával és elnyerje egy olyan férfi szívét, aki drog és alkohol problémákkal küszködik. A céljai elérését nem csak az önfejűsége és a hazugságai nehezítik meg, hanem egy „Ördögnek” nevezett gengszter is. A lány érzelmei romokban, ennek ellenére a szerelembe és a családba vetett hitte miatt, sohasem adja fel a reményt.
„Repülj, mint a madár, mert szabad vagy. A szíved mindig is az marad.”

Könyv Guru, 2018
Könyv Guru, 2018

pufivipi>!

Andrea Skyn: Boldogan bűnhődni Repülj, mint a madár!

Jól ír az írónő,de mégsem kerültem a könyv hatása alá. Többször elvesztem a részletekben, kicsit erőltetettnek éreztem.A vége nagyon keszekusza. Brittany személye sem szimpatikus. Értem, hogy szerelmes, na de nő és legyen már egy kis önbecsülése, no meg tartása a pasi előtt. Magam sem tudtam eldönteni, hogy Rick vagy Rajmond lesz a befutó,hát még most sem igazán tudom.

SomogyiKatalin>!

Andrea Skyn: Boldogan bűnhődni Repülj, mint a madár!

Szerintem szuper történet, fiatalos és modern. Teljesen lekötötte a figyelmemet, szinte lehetetlen volt letenni. Nekem nagyon tetszett és szívesen olvasnám már a folyatást. :D

Kiss_brigitta>!

Az év könyve. Egyszerűen imádom. Várom nagyon a folytatást

AndreaSkyn I>!

A szerelem már csak ilyen, mindent hajlandó elnézni, eltűrni, még a sorozatos pofonokat is.

AndreaSkyn I>!

Csak naivan megyek a szívem után, az sem érdekel, ha újra és újra darabokra tépi.

AndreaSkyn I>!

Szerelmem erős karjai jelentik számomra a biztonságot, az igazi szabadságot. Legyünk bárhol ebben a nagy világban, vele mindig otthon vagyok.