A ​hegyekben 15 csillagozás

Andrea Erne: A hegyekben

A Ravensburger gyermekkönyvsorozatának e kötete a hegyek világával ismerteti meg az apróságokat. Megtudhatják, milyen növényeket láthatnak, milyen állatokkal találkozhatnak a hegyekben, és milyen élmények várnak rájuk télen és nyáron.
Ismerjük meg a világot, lépésről lépésre – együtt, minden nap A Mit? Miért? Hogyan? Mini című sorozat a legkisebbekkel ismerteti meg környezetünk titkait. Kötetei egyszerű és szemléletes válaszokat adnak a kicsik kérdéseire. A játékos elemek, a kedves rajzok, a kinyitható ablakok és a kornak megfelelő magyarázatok a könyv minden oldalát élvezetessé teszik. A praktikus és „strapabíró” könyvet kétéves kortól ajánljuk.

Kiadói ajánlás: 2 éves kortól · Tagok ajánlása: Hány éves kortól ajánlod?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Scolar Mini – Mit? Miért? Hogyan? Scolar

Scolar, Budapest, 2012
16 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632443270 · Fordította: Gulyás Lelle

Andrea Erne: A hegyekben

A hegyvidékről, hegyvidéki élet kis szeletéből ad ismeretanyagot. Kíváncsivá tesz a kihajthatós kis ablakaival. Színes, szép illusztrációkkal szemléltet.
Tetszetős, kedves könyvsorozat eleme.

lenne P>!
Andrea Erne: A hegyekben

Ez németként abszolút hasznos és érdekes lenne, viszont így magyarként, az Alföld peremén inkább mese volt. Sípálya? Mormoták? Lila tehenek? Neeeiiin!

imma P>!
Andrea Erne: A hegyekben

A szokásos, nem kiemelkedő, de egynek jó, talán még a természetjáráshoz is meghozza a család kedvét. Amúgy az kolomp szerintem a tehenek nyakában.

Trudiz>!

A hegyekben sok a felfedeznivaló.

Kapcsolódó szócikkek: hegy
Trudiz>!

A zergék és a kőszáli kecskék a mászás nagymesterei.

Kapcsolódó szócikkek: kőszáli kecske · zerge