Focikönyv 4 csillagozás

Andrea Beständig: Focikönyv Andrea Beständig: Focikönyv

Mi MICSODA Junior 6. (2009)
Mit tanulhatsz az edzéseken? Mit jelentenek a pályán lévő vonalak? Milyen feladatai vannak a bírónak? Milyen büntetés jár a szabálytalanságokért? A focit az egész világon ismerik?

A Mi MICSODA Junior sorozat 6. kötete a foci világába vezeti be a kis olvasót. Betekinthet az Újfalu FC edzésére és öltözőjébe, és kiderül, hogyan edzenek a profik, milyen bajnokságokat rendeznek hazánkban és a nagyvilágban.
A rejtélyes kukucskálók mögött mindig érdekes információ vagy feladat lapul. Ezáltal is bővülnek a kicsik ismeretei, és egyre többet tudnak meg a fociról és szabályairól.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Mi micsoda Junior Tessloff és Babilon, Babilon

Tessloff és Babilon, Budapest, 2009

ppeva P>!
Andrea Beständig: Focikönyv

Bruno ezt kapta a névnapjára, tegnap délután alaposan ki is olvastuk. Minden kis ablakocska kinyitásra került, természetesen. Ez az első dolga ezekkel a könyvekkel, végigfut az egész könyvön, kinyit minden ablakot, jókat nevet rajtuk, aztán állhatunk neki olvasgatni.
Most kezdett fociedzésre járni, ezért is volt neki annyira érdekes a könyv. Én meg szerencsére szeretem a focit. :)