Az ​új seriffhelyettes (A Fraser fivérek 2.) 43 csillagozás

Ana Leigh: Az új seriffhelyettes

Amikor banditák támadják meg a postakocsit, amellyel Cassie Braden utazik, a nő hálás Colt Frasernek, amiért megmentette. Ám semmi esetre sem találja vonzónak a tagbaszakadt, jóképű idegent – végtére is csak átutazóban van, Cassie pedig mindig kikosarazza az arra vetődő cowboyokat. De akkor miért szikrázik a levegő, ahányszor csak együtt vannak? Colt úton van Kaliforniába, hogy szerencsét próbáljon, de bátorsága révén ő lesz a seriffhelyettes abban az álmos kisvárosban, ahol Cassie él. No nem mintha meg akarna állapodni, de szüksége van a pénzre – és miért ne kezdeményezne ártalmatlan flörtöt a seriff vadóc lányával, mielőtt tovább folytatja útját nyugat felé? Mégis, amikor újabb veszély fenyeget, a Cassie és Colt közé álló erők elveszítik a csatát az ellenállhatatlan vággyal és az elfojthatatlan szerelemmel szemben.

Eredeti megjelenés éve: 2006

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Alexandra romantikus sorozat Alexandra

Alexandra, Pécs, 2009
302 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632971544 · Fordította: Pethő Dóra

Cassie Braden · Cathy Braden · Colt Fraser · Jeff Braden

Ana Leigh: Az új seriffhelyettes

Évekkel ezelőtt olvastam, akkor is tetszett, és most is. Nem nagyon olvasok Vadnyugatról szóló könyveket, de ez most jól esett. A három gyereket csak imádni lehet, minden rosszaságukkal együtt. Az egyik legjobb jelenet, az volt, amikor a békát beletették a fürdővízbe. A végére egy kis furdalat is bekövetkezett, amit lehetett sejteni.

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!

A Fraser fivérek 2

Ez egy nagyon aranyos vadnyugati történet volt, tetszett nekem. Hajdani ifjú koromban is imádtam a vadnyugati történeteket. Winnetou-n nőttem fel, meg az összes többi Karl May könyvön.
Persze ez a könyv azért más volt, először is egy hölgy írta, így inkább az emberi érzéseken volt a hangsúly, nem az indián fehér ember csatározásain. Amúgy is ez már egy későbbi korban játszódott, mikor már csak mutatóban voltak szabad indiánok.
Colt nagyon szimpatikus és dögös hapsi volt és nagyon illett a karakán Cassie-hez.
Szóval jól szórakoztam olvasás közben, kell is egy-egy könnyebb vételű történet az izgalmas fantasy könyvek között.

Silverlight>!
Ana Leigh: Az új seriffhelyettes

Az első rész nekem sokkal jobban tetszett. Ez most valahogy nekem kissé laposra sikeredett. A főszereplő pasival még nem is lett volna gondom, de a neki szánt társ kissé idegesítő volt. A vadnyugati világ engem megint le tudott kötni. Ez a történelmi rész nekem nagyon tetszik. Filmen is el tudom nézegetni, főleg, ha romantikus szál is kapcsolódik hozzá. Ebbőla történetből azonban szörnyű film sikeredett volna. A Fraser testvérek már az előző kötetben is felkeltették a figyelmem. Nem örültem azonban, hogy egy teljesen ismeretlen testvér köré rendeződött a második rész. Egy olvasmánynak elment, ez a könyv, de semmi egyéb.

Alexandra, Pécs, 2009
302 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632971544 · Fordította: Pethő Dóra
brigitta244>!
Ana Leigh: Az új seriffhelyettes

Sajnálom, hogy a többi kötetet már nem adta ki a kiadó, de hát ami késik nem múlik.
Cassi és Colt története érdekes volt. Polgárháborús időszak jó háttér-történetet biztosított a regénynek. Az ikrek és Sam szimpatikusak voltak ahogyan Jeff és Caty valamint a végén spoiler. A mellékszereplők aktívak voltak nem csak lézengtek a történetben. Cassi kemény dió volt Colt számára, végre egy olyan történet amiben egy férfi megküzd egy erős női karakterért. Néhol szerintem sokkal felvilágosultabb volt, mint egy történelmi romantikushoz illően ez annyira nem tetszett.

t_marcsi P>!
Ana Leigh: Az új seriffhelyettes

Jobban tetszett mint az előző de itt is ereztem, hogy hianyzik valami.
Jo volt, izgalmas is, és cukik coltak a mellékszereplők is. Calamint egy újabb Frasert ismertünk meg, aki megnyerő és egy igazán különleges lányt, aki szinte már 21dik századi. Bírtam mert jo páros volt, es jól szorakoztam a csatározásukon. :)
Kár hogy nincs prologus egy kis jövőbe tekintés még elfért vilna.

Alexandra_Müller_3>!
Ana Leigh: Az új seriffhelyettes

Nagy kedvenc a könyv,de ahogy látom,nem kapott itt olyan jó értékeléseket.Se baj én szeretem,ha mások nem szeretnek egy könyvet,én meg igen.Ebből látszik,hogy nem hozzászólàsok alapján kell választani könyvet,mert mindenkinek más az izlése.Én még többet kaptam a könyvtől,mint amit vártam.Előtte sosem olvastam seriffről,vadnyugatról..A poénok is ütöttek,a szereplőket is szerettem,a borítót is imádom.Szerencsèsen egy antikváriumban bukkantam rá,és oda nem adnám senkinek,még kölcsönbe se ☺

kratas P>!
Ana Leigh: Az új seriffhelyettes

Azt hiszem, hogy öregszem. Vagyis tudom és ezt egyre erősebben mutatja az ízlés változása is. Pár éve olvastam a MacKenzie srácokról szóló könyveit az írónak, azóta hajszolom más könyveit, most végre sikerült megszerezni ééééés…. hát nem vágódtam tőle hanyatt (és ezzel a történet fő mondanivalóját is összefoglaltam).

SwissLiechShipper>!
Ana Leigh: Az új seriffhelyettes

Ana Leigh regényei valahogy mindig magukkal ragadnak. Gondolom, a vad nyugat, meg a dögös cowboyok miatt, de az is közrejátszik, hogy az írónő mindig képes megnevettetni könnyed stílusával. Komolyan mondom, néha megdöbbent, hogy sokszor mennyivel jobbak ezek az úgynevezett ponyvaregények a mai bestsellereknél…

ÁgiCica>!
Ana Leigh: Az új seriffhelyettes

Nem annyira gáz, mint amennyire az előttem szólók festik le. Kicsit el van nyújtva, vannak benne felesleges részek, de a három kis lurkó feldobja az egészet. :) Unaloműzőnek megfelel, olvastam már sokkal rosszabb romantikus regényeket is.

Barbi0613 P>!
Ana Leigh: Az új seriffhelyettes

Hát kicsit megrémültem a negatív értékelésektől, de én meg felvállalom, hogy elolvastam és tetszett is. Szerintem romantikus is volt, és szórakoztató is. De legfőképpen szórakoztató! Lehet, hogy sablonosnak számít, de nekem jobban tetszett mint a Vadnyugati szerelem. De ezek szerint tényleg ízlések és pofonok.

Viktória_Erdei P>!

Fura, hogy gyakran azok bizonyulnak a legerősebbnek, akikről az ember azt hiszi, hogy a leggyengébbek.

269. oldal, 26. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Colt Fraser
Viktória_Erdei P>!

[…] Soha többé nem nézhetnék bele ezekbe a gyönyörű kék szemekbe, amelyekben ott ragyog a humor, ugyanakkor ott sötétlenek az érzelmek is; soha nem hallanám a nevetésed, amikor boldog vagy, és nem láthatnám az ellenállhatatlan mosolyodat. Nagyon sajnálnám, ha nem érezhetném többé ajkad édes ízét, nem érezhetném magamon kezed meleg érintését.

145. oldal, 14. fejezet

Viktória_Erdei P>!

Én csak annyit mondhatok, hogy szerintem hallgass a szívedre, mert egyikünk sem tudhatja, mit hoz a jövő.

174. oldal, 16. fejezet

Viktória_Erdei P>!

– Hagyja csak, majd én megcsinálom. – Kemény kötést hajtogatott a kendőből, és a férfi vállához szorította. – Le kell vennem az ingét.
– Na de Miss Braden, meg vagyok döbbenve. Uralkodnia kell magán; csak most találkoztunk.
– Maguknak, férfiaknak máson sem jár az eszük, csak a szexen? – morogta felháborodva Cassie gyorsan, miközben óvatosan lehúzta róla az inget.

13. oldal, 1. fejezet

Viktória_Erdei P>!

– Akkor azt is tudod, valószínűleg soha nem kerül sor arra, hogy mi ketten szerelmeskedjünk.
– Hogy lehetsz ebben ilyen biztos? – húzta fel a szemöldökét Colt.
– Nem lehetek, de bízom a tisztességedben.
– Hohó, hölgyem! – vakkantotta. – Ezt rosszul teszi.
[…]
– Hogy tehetném rosszul, ha teljesen megbízom a város páncélos lovagjában? Ha meghallják, hogy ma megmentetted Petey-t, a fejed akkorára fog dagadni, mint egy tök.
– Tökfejnek mer nevezni egy lovagot, hölgyem? – kérdezte Colt színlelt felháborodással.
– Bevallom, Fraser, időnként elég magvas tudsz lenni. – Cassie jót nevetett saját viccén.
Colt óvatosan a földre fektette, és fölé hajolt, a szája olyan közel volt, hogy Cassie érezte meleg leheletét.
– Attól tartok, fizetnie kell ezért a kegyetlen megjegyzésért, hölgyem. Szóval mi legyen az, szépséges szűz: egy csók vagy esetleg elmondjam valamelyik költeményemet.?
– Nem, nem, egyiket sem Sir Lovag – nyöszörögte Cassie.
– Reméltem, hogy ezt fogja mondani.

230. oldal, 22. fejezet

Viktória_Erdei P>!

Colt jobban érezte magát, mint hetek óta bármikor. Végre levezethette a szexuális feszültséget, ami felgyülemlett benne – ennek ellenére még mindig kívánta Cassie-t. Ez a nő hihetetlen. Még annál is szenvedélyesebb, mint hitte. Nagyot tévedett, amikor azt mondta, hogy a férfiruha alatt ő is ugyanolyan nő, mint a többi; sokkal több volt, mint a többi nő, akiket Colt ismert. Kinyitotta Pandora szelencéjét, és most már nem lehetett bezárni.

237. oldal, 23. fejezet

Viktória_Erdei P>!

[…] De a háborúban az embernek van ideje gondolkodni, Cathy. A háborúban annak a nőnek a képe jelenik meg az ember álmában, akit szeret. És ez az arc mindig a tiéd volt, kedvesem. A kedves mosoly, amely erőt adott a legsötétebb órákban, és a lágy hang, amely enyhítette a legrosszabb pillanataimat, mindig a tiéd volt. A puha kéz, amely lázas homlokomat hűsítette, a tiéd volt. – Szelíd, édes Cathy. Te mindig Cassie árnyékában álltál, és én soha nem vettem észre. Szeretlek.

256. oldal, 24. fejezet

Viktória_Erdei P>!

– Ha ezentúl is hideg vízben lubickol, az a csodálatos teste olyan ráncos lesz, mint egy aszalt szilva. De ne féljen! Ha a lába és az arca ráncos lesz is, én akkor is sóvárogni fogok, hogy átölelhessem ezt a testet.

75. oldal, 6. fejezet

Viktória_Erdei P>!

– Az a baj, Bowie James, hogy nem érted a nőket – jelentette ki Sam ellentmondást nem tűrő hangon. Sarkon fordult, és visszament a szállodába.
– Gyere, Petey, menjünk! – mondta Bowie és kézen fogta kisöccsét.
– Bowie, Cassie mérges ránk?
– Nem.
– És Sam?
– Ő sem. Egyszerűen csak nem érted a nőket, Petey – mondta Bowie. – Nagyon bonyolultak.

140. oldal, 13. fejezet

Viktória_Erdei P>!

– Érkezett idegen a városba?
Sam utálatos pillantást vetett rá.
– Senki. És ha azt akarja, hogy továbbra is végezzük a munkáját, nem ártana, ha fizetne is érte.
– És pénzzel, nem pedig nyalókával – tette hozzá Bowie.
– Én szeretem a nyalókát – jegyezte meg Petey.
– Ha kiganéjozzátok az istállót, én fiezetek nektek negyed dollárt, srácok – ajánlotta Jeff.
– Az tuti – jelentette be Sam csípőre tett kézzel –, és amíg mi elvégezzük a piszkos-bűzös munkát, szerintem te már mész is Alhambrába inni, meg csapni a szelet annak a Csillagszemű Lucynek. – Lucyt utánozva megrebegtette a szempilláit.
– Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. De mivel nem vagy a feleségem, Szeplős Képű, semmi közöd hozzá.
Sam szeplői egybefüggő pirulássá olvadtak össze.
– A feleséged! Ha majd elég öreg leszek, hogy férjhez menjek, akkor sem egy ilyen jelentéktelen, ronda varangyhoz megyek hozzá, mint te, Jeff Braden.
– Méghogy Sam hozzád megy feleségü! – fogta az oldalát Bowie a nevetéstől.
– Az, micoda hülyeség – mondta Petey, és a bátyja példáját követve ő is nevetni kezdett.
Colt sem tudta megállni, hogy el ne mosolyodjon.

156. oldal, 15. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Jeff Braden