Menekülés ​a szerelembe / Kell egy nő! / Csókolj, doki! 3 csillagozás

Amy Ruttan – Susan Carlisle – Joanna Neil: Menekülés a szerelembe / Kell egy nő! / Csókolj, doki!

Amy Ruttan: Menekülés a szerelembe
Ha valami probléma jelentkezik az életében, Esme inkább elfut, mintsem szembenézzen vele. Miután az oltár előtt faképnél hagyta a vőlegényét, egy isten háta mögötti kisvárosban kezd új életet. Megismerkedik a vonzó és kedves háziorvossal, Carsonnel, de amint nehézségek merülnek fel, máris újra csomagol…

Susan Carlisle: Kell egy nő!
Barbara vonakodva és csupán egy-két napra vállal bébiszitterkedést, mert nem véletlenül fél attól, hogy túlságosan kötődni fog egy kisbabához. Ám az egyedülálló, jóképű apuka vonzerejének képtelen ellenállni, és végül beleegyezik, hogy két hétig marad. Mindenesetre azt kiköti, hogy hosszabbításról szó sem lehet…

Joanna Neil: Csókolj, doki!
„Mi lenne, ha elölről kezdenénk mindent?” Sophie-t szinte sokkolja tinédzserkori szerelme, dr. Nate Branscombe ajánlata, de mégis fellobban benne a régi vágy. Holott tudja, hogy őket egy világ választja el egymástól. Hiszen mit akarhat egy lord a jószágigazgató lányától?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Szívhang különszám

Vinton, Magyarország, 2020
272 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634489870 · Fordította: Kiss Klára, Fejes Zsuzsa, Czárán Judit
Vinton, Budapest, 2020

Kicsicsillag123 P>!

Hát nem az a szeretet lényege, hogy az ember ott áll a másik mellett, mmikor az bajban van? Miért akarsz egyedül küzdeni, mikor itt vagyok én is? Könnyebb a teher, ha ketten cipelik.

Kicsicsillag123 P>!

– Nem vagyok csillagász, de azt a fényes kis bolygót már pár nappal korábban, amikor itt jártam, hogy asztalt foglaljak, egyszerűen elneveztem Barbarának. Igen, mondjanak bármit a szakkönyvek, ő az én Barbarám, a világmindenség legfényesebb csillaga. És szeretném, ha tudnád, hogy már semmitől sem kell félned, ő ott fent az égen mindig vigyázni fog erre a földi névrokonára.