A ​szív nem hazudik / Tévutak és kanyarok (Aranyparti szívügyek 4.) (Hunter Klinika 8.) 4 csillagozás

Szívhang 544–545.
Amy Andrews: A szív nem hazudik
Boldogtalan ember Ethan, a Hunter Klinika társtulajdonosa. Bár a munkáját odaadással végzi, és plasztikai sebészként a legjobbak közé tartozik, az afganisztáni háborúban szerzett testi-lelki sérüléseit még mindig nem heverte ki. De ő is okozott fájdalmat másoknak – s most felbukkan a múltjából az a nő, akinek annak idején a legnagyobbat okozta. Olivia nem felejtette el, milyen komiszul bánt vele, ezért igyekszik távol tartani magát a férfitól…

Amy Andrews: Tévutak és kanyarok
Kezdődhet az árverés: ki szeretne eltölteni egy kellemes estét a szívdöglesztő dr. Cade Colemannel? Dr. Callie Richards hajlandó mélyen a zsebébe nyúlni, hogy egy alkalomra megszerezze a jóképű agglegényt – már csak azért is, hogy így gyógyítgassa sebzett önérzetét, miután a férfi nemrég visszautasította. Kapcsolatot egyikük sem akar, mert mindketten csúnyán megégették magukat a másik nemmel, de a kísértéstől úgy lehet megszabadulni, ha enged neki az ember…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Szívhang

Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
176 oldal · ISBN: 9789634073956 · Fordította: Gaáli István, Mátyás Mária

Paulina_Sándorné P>!
Amy Andrews: A szív nem hazudik / Tévutak és kanyarok

Tetszett. Teljesen ki tudtam kapcsolódni, és pihenni. Nagyon jó két történetet kaptam, nem okoztak csalódást. Örülök, hogy Ethan spoiler. Jó ez a Hunter klinika.
A második történet is szórakoztató volt. Tetszett, hogy most inkább spoiler.

brigitta244>!
Amy Andrews: A szív nem hazudik / Tévutak és kanyarok

Érdekes volt mindkét történet. Mindkettő másképp tetszett.
Ethan és Olivia szerelmének elég sok idő kellett, hogy beteljesüljön. De a szerelem mindent legyőz.
Callie és Cade is nehezen jött rá, hogy szeretik egymást, de végül minden jóra fordult.

Gina Wilkins: Jószomszédi viszony / Tűzről pattant szerelem / Dr. Kalandor
Day Leclaire: Sárkányember / Jégtörő szerelem / Tündérek pedig vannak
Naomi Horton – Alyssa Dean – Susan Mallery: A vér szava / Pályán kívül / Fogd a kezem!
Maureen Child: Jefferson King különös házassága
Nora Roberts: Csiki-csuki
Maureen Child: Megdöbbentő viszontlátás
Day Leclaire: Hiába futsz előlem
Tami Hoag: Miért csak éjjel?
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Sandra Marton: Szövetség az ördöggel