Pisze ​úszni tanul 19 csillagozás

Amber Stewart: Pisze úszni tanul

Egy kisgyerek és szülei sokféle kihívással néznek szembe. Az első évek mérföldkövei sorozatban kedves állatcsaládok segítenek lépésről lépésre megbirkózni ezekkel a nehézségekkel.
Pisze, a kis vidra már sok mindent tud. Csak úszni nem. Vajon hogy fogja ezt is megtanulni?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Az első évek mérföldkövei Tessloff és Babilon

Tessloff és Babilon, Budapest, 2019

Trudiz >!
Amber Stewart: Pisze úszni tanul

Kedves, aranyos, tanulságos mese, gyönyörű, igényes illusztrációba foglalva. Arra ösztönöz, hogy a többi AS mesét is megkuksizzam. :)

brigus_27 P>!
Amber Stewart: Pisze úszni tanul

Aranyos történet gyönyörű illusztrációval. Sajnos muszáj voltam levonni fél csillagot, mert a tanulságos tartalma szerintem túl nehezen van megfogalmazva, ami kicsit nehezen érthetővé tette a történetet. Az a mondat azonban nagyon pozitívan csengett: – Meglátod, ma sikerülni fog. Igényes, szép mesekönyv, melyet majd újra szeretnék a kezembe venni egyszer. :)

Azia>!
Amber Stewart: Pisze úszni tanul

Gyönyörű grafika és helyes történet. Rövid, tanulságos mese. Egy-egy oldalon kevés, vagy nagyon szellős szöveg található. A hangsúly egyértelműen a bámulatos, egész oldalas rajzokon van.

Nagy_Viktória_>!
Amber Stewart: Pisze úszni tanul

Habár a kép alapján keményborítósnak véltem, de puha borítóval, nagy méretben is nagyon cuki könyv.
A grafikája valami gyönyörű, a betűméret pedig pont jó lesz, mikor a fiam majd olvasni tanul. Mellesleg a történet is nagyon tanulságos.