Mate ​Test (Dragon Men 2.) 2 csillagozás

Amber Kell: Mate Test Amber Kell: Mate Test

When Tor is sent to the dragon planet to negotiate mineral rights he doesn't know that his uncle has already offered his hand in marriage.

Literary, 2013
58 oldal · ASIN: B00FE2I98E
44 oldal · ISBN: 9781934037676

vikiniki2>!
Amber Kell: Mate Test

Ez egy nagyon aranyos kis történet. Alapvetően imádom a sárkányokról szóló könyveket, hát még az olyanokat, amikben a sárkányok alakváltók.
Tor, a főhősünk, anélkül érkezik egy új bolygóra tárgyalni, hogy a nagybátyja elmondta volna neki, hogy benevezte egyfajta versenyre, aminek a fődíja a bolygó uralkodójának a keze. Miután ezt megtudta, és rájön, hogy anélkül, hogy megsértené az uralkodót, nem tud kibújni ez alól, ő is részt vesz a különböző feladatokon, amelyek teljesítése dönti el, hogy végül ki nyeri meg az uralkodó kezét.
Külön érdekessége a történetnek, hogy Tor gyerekkora óta össze van kötve egy galaxis-sárkánnyal, ami lényegében azt jelenti, hogy ez a sárkány a naprendszerek között bolyong, és egész bolygókat képes elpusztítani, és Tor-t használja arra, hogy lássa, hogy a különböző bolygókon mi zajlik, ebből is következik, hogy Tor vagy nem lát semmit, vagyis vak, vagy pedig a sárkány szemével lát mindent, ami kissé zavaró néha.
Összegezve ez egy romantikus szösszenet, amiben semmi komoly probléma, vagy világmegrengető dolog nem történik, de egy kis esti mesének tökéletes.

Dragon Men sorozat · Összehasonlítás