Fegyverletétel 46 csillagozás

Amanda Quick: Fegyverletétel Amanda Quick: Fegyverletétel Amanda Quick: Fegyverletétel

London ragyogó báltermeiben és egy isten háta mögötti kastélyban bontakozik a rendkívüli kapcsolat, amely egy bizarr éjféli randevú után immár feltartóztathatatlanul rohan a kiteljesedés felé. Victoria Huntington fiatal, szép és dúsgazdag angol hölgy, aki mindig pontosan tudja, hogyan tartsa távol a hozományvadászokat. Lucas Colebrooknak, Stonevale earljének ostromával szemben azonban nincs ellenszer. Victoriának kiábrándítóan hamar kell rádöbbennie, hogy az earl társasága és a kalandjaiban való részvétel: életveszélyes. A sebtében megkötött házasság igazi céljainak feltárása Victoriától keserves és kilátástalan küzdelmet követel. de az earl elől hátrálnia többé nem lehet: fel kell derítenie saját múltjának sötét foltjait, vissza kell szereznie nevének becsületét, és – legfőképpen – meg kell mentenie azt a férfit is, akihez szívét a tiszta szerelem eltéphetetlen szálai mindörökre odaláncolták.

Eredeti mű: Amanda Quick: Surrender

Maecenas, Budapest, 1995
252 oldal · ISBN: 9638469536 · Fordította: Varga Mónika

krisztina0419
Amanda Quick: Fegyverletétel

Vágytam most egy AQ-re. :)
Bár nem olyan humoros,mint némely könyve, de tudtam mire számítsak, és azt is kaptam.:)
Tetszett ez a Borostyán hölgyes legenda, és tudtam is hogy ki lesz a gyilkos.
Egy délutáni olvasmánynak tökéletes!

Kriana P
Amanda Quick: Fegyverletétel

A fülszöveg alapján nem biztos hogy elolvastam volna a könyvet, de mivel egy kihíváshoz választottam, hát nekiugrottam.
Nem voltak nagy elvárásaim a könyvvel, így nem ért csalódás. Szerintem messze nem ez a legjobb Amanda Quick könyv, ami eddig a kezem ügyébe akadt. Olyan erős közepes szintet üt csak meg.
Egyszer olvasható, könnyed, néha még akár viccesnek is mondható, de könnyen felejthető kis szösszenet.
Semmi izgalom, vagy igazi csavar.
A történet végig nagyon kiszámítható, és ami van az sem valami eget rengető. Leginkább csak a rengeteg párbeszéd viszi előre a történéseket.

Viszont a Borostyán loval legendája nagyon tetszett. Aranyos, romantikus kis mese volt :)

K_Heni P
Amanda Quick: Fegyverletétel

Ez a regény szerintem kicsit laposra sikerült. Nem éreztem azt a tüzet a szereplők között. Kezdetben kíváncsivá tett, hogy az éjjeli kalandok hova vezetnek, de nem voltak nagyon izgalmasak.
Többet vártam a Borostyánhölgy legendájától is.
Kis kikapcsolódásnak nem rossz, de nem teszem a kedvencek közé.

Pallagi_Zoltánné_Ági
Amanda Quick: Fegyverletétel

Ha könnyed kikapcsolódásra vagy romantikára vágyom AQ -ban nem csalódom.Hozományvadász,kaland,szerelem….

Cat8
Amanda Quick: Fegyverletétel

Szokásos Amanda Quick történelmi romantikus regény. Gazdag örökösnő és a rangot megöröklő, de templom egere szegény volt katona. A férfi részéről érdekházasságnak indul, de a szikra fellángol közöttük, és még krimi szál is izgalmasabbá teszi a történetet. Kellemes kikapcsolódás, de semmi extra.

Petra0913
Amanda Quick: Fegyverletétel

Hát, egynek elment. Kellemes, könnyed egy-délutános kikapcsolódás.
Szeretem az írónő könyveit, nem ez lesz a kedvencem, de határozottan olvasmányos volt. A cselekmény nekem kicsit kusza volt, a lezárás pedig elhamarkodott. Egy-egy részlet több hangsúlyt is kaphatott volna. spoiler
Illetve, a szereplők kicsit nagyobb mélységgel is rendelkezhettek volna, néha picit egysíkú volt. Ennek ellenére szerettem Victoria és Lucas karakterét, szócsatáik izgalmasak voltak. Ezúttal nagy kedvencem Cleo néni volt a tudományos társaságával, nagyon belevaló! :D Annyira szeretem, hogy az írónő mindig belecsempész egy kis tudományt a könyveibe. Le a kalappal előtte, hogy még változatosan is sikerül neki!

Sippancs P

Mielőtt a lány tiltakozhatott volna, újabb kopogtatás hallatszott.
– Bocsánat a zavarásért, asszonyom – hallották Nan rémült hangját –, de őlordsága azt üzeni, választhat: vagy lemegy a saját lábán, vagy megvárja, míg ő feljön önért. Az utóbbit nem ajánlja.
Igen, Lucas képes rá.( …) Elfordította az ajtógombot, de mielőtt kilépett volna a szobából, a válla felett visszaszólt:
– Most mondd, Cleo néni, hát nem elbűvölő, gáláns úriember a férjem? Kívánhat nála jobbat bárki is?