A ​látszat csal 2 csillagozás

Amanda Browning: A látszat csal

Az egypetéjű ikrek, Tasha és Natalya csupán külsőre egyformák, jellemük nagyon is eltérő. Natalya habozás nélkül otthagyja súlyosan sérült vőlegényét, Tasha viszont megszánja Christ. Hogy az első időkben a beteget ne érje megrázkódtatás, a lány hajlandó eljátszani hűséges menyasszonyát, s miután beleszeret a férfiba, egyre halogatja a vallomást. Az igazság mégis kiderül, és Chris rettentő haragra gerjed…

Eredeti cím: A Husband for the Taking

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2000
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9635367236 · Fordította: Szabó Júlia

sarahangel>!
Amanda Browning: A látszat csal

Ikertesós történet, ahol az egyik lánytesó gonosz, a másik jó. Főhősünk a gonosszal találkozik először, és egyből beleszeret, el is jegyzi. Ám történik egy baleset, ahol Chris súlyosan megsérül, és a gonosz tesó otthagyja a férfit. Innentől kezdve vesszük fel a történet fonalát, megérkezik a jó tesó, Tasha, megsajnálja a férfit, ezért egy időre átveszi testvére szerepét. Az eredetileg eltervezett kis időből viszont az lesz, hogy spoiler. Boldogan élnek egészen addig, amíg spoiler. Innentől kezdve Chris teljesen kifordul magából, és úgy tűnik spoiler.

A sablonok ellenére én nagyon élveztem a történetet. Úgy érzem, sikerült minden jót és izgalmasat belevegyíteni, amit egy 90 oldalas szösszenettől el lehet várni, és még egy kis érzelmi hullámvasutazást is kaptunk. Szívesen olvastam volna hosszabb változatban is.