Te ​vagy a vég 21 csillagozás

Alysia: Te vagy a vég

Azért jött, hogy elpusztítson…

Ez nem egy Disney rajzfilm, itt a szörny nem válik a történet végén jóképű herceggé. Nem, ez egy történet az árulásról, a fájdalomról… a szerelemről.

Egyszer már legyőztem a démonomat, másodszor is menni fog. Ám a játék megváltozott. Ő most már engem akar és azt, amit rejtegetek előle. Semmi nem állíthatja meg, hogy megszerezze. És vele együtt engem.

A kérdés csak az. Vajon szembe akarok-e szállni vele?

Meg kellett tanulnom elfutni és megvédeni magam. Egy darabig jól alakult minden, elhittem, hogy van jövőm. Megküzdöttem érte.

De a szörnyetegek mindig is az életem részei voltak. Azt hittem, a szőke herceg jön el értem, aki megment.

Aztán jött ő…

Végül sokkal többet tett annál…

EkönyvBazár, Isaszeg, 2019

Alysia: Te vagy a vég

– (…) Van benned valami, ami válaszol a sötétségre.

Részlet az értékelésből:
Bastian karaktere eleinte vegyes érzéseket váltott ki belőlem; egészen addig valamilyen szinten utáltam, ameddig elvitte Avianát a saját házába. Mindaddig tökéletesen hozta a nemtörődöm seggfej stílust, sokszor viszketett a tenyerem, szinte már hallottam, ahogy pofonért kiált a markáns kis arca. Aztán valahogy beleszerettem. Menthetetlenül, visszavonhatatlanul. Sokszor egyszerre gyűlöltem és imádtam. Kemény ember. Véres múlttal, jelennel és jövővel. Olyan dolgokat tett, amikért normális esetben már a halálbüntetés is kegyes lenne hozzá., de megvolt rá az oka majdnem minden esetben. Tiszteli és szereti a családját, mindent megtesz értük, ha kell, ellöki magától az embereket, ha ezzel megmenti az életüket.
(…)
Összességében azon a véleményen vagyok, hogy EZ AZ A KÖNYV, ami rendesen kilendített az olvasási válságomból, ami elérte, hogy éjjel fent maradjak csak azért, hogy pontot tegyek az i végére. Kerek, összetett, és tökéletesen megalapozza a magyar dark romance-t. Ha ilyen lesz a többi is, azt hiszem, sikereket fognak elérni az írók.

Bővebben: https://zivataroskonyvek.blogspot.com/2019/04/alysia-te…

Zso89 P

Atya úúúrrrrriiiissssttteeeennnnn.
Ez mi volt?????
Nem térek magamhoz.
Véletlenül futottam bele a könyvbe.
A fülszöveg kíváncsivá tett,a borító nem annyira keltette fel az érdeklődésemet,csak a +18 feliratra csillant fel a szemem.
Az írásmód egyszerűen elvarázsolt,faltam a sorokat.
Kb az egy harmadát olvastam el és már akkor azt mondtam hogy 5 csillagot érdemel,aztán mire a végére értem kijelenthetem hogy új kedvencet avattam.
Valljuk be nem hétköznapi témát hozott a könyv,és bátran kijelenthetem hogy eléggé betegesre sikeredett,de be kell valljam imádtam minden egyes sorát.
Nem egyszer meglepődtem a történet alakulásán,és volt egy-két csavar amire tényleg abszolúlt nem számítottam.
Aviana már az elején felkeltette az érdeklődésemet,nagyon kíváncsivá tett mi lehet az ő története.
Nagyon sok mindenen ment keresztül és mégis mindíg talpra állt,csodáltam a kitartását,az erejét.
BastianBastianBastian ❤❤❤
Azt kell mondjam hogy már az elején letaroltál teljes mértékben.
Az ujjad köré csavartál,hiába éreztem úgy hogy ez nem helyes,nem tudtam tenni ellene.
Néha teljesen úgy éreztem magam mint Aviana,nem tudtam „ellenállni” neked Bastian pedig tudtam hogy kellene.
Kategóriájában kiemelkedő alkotás.
Imádtam minden egyes sorát.❤❤❤❤❤

Coeur
Alysia: Te vagy a vég

Ez a történet nem véletlenül 18-as karikás! A téma, a szereplők döntései és értékrendje igen csak megosztó lehet. S annak ellenére, hogy nekem vannak erkölcsi fenntartásaim a történtekkel kapcsolatban, azt meg kell hagyni, hogy ez egy roppant jól megírt pörgős, feszültséggel teli dark romance. A műfajában mindenképpen kiemelkedő írás!

A bejegyzés megtalálható:https://www.gcksbookreviewblog.com/2019/05/ertekeles-al…

christine P

A problémák nem fognak attól eltűnni, hogy nem foglalkozom velük. Ideje szembenézni a pokollal, arcon köpni azokat, akik az ellenségeim. Megmutatni milyen fából faragtak.

Beusom24 P

– Igazán érdekes teremtés vagy, Aviana – kuncogja. –
Megértem, miért nyűgözted annyira le. Hadd mutatkozzam
be. Isaiah vagyok.
Nem tudom megállni, hogy ne horkantsak fel. Mi ez, ha
nem irónia?
– Mint a próféta?
Isaiah szája sarka ismét megrebben, szemében huncut fény
villan.
– A szüleimnek volt humorérzéke – kacsint rám. – Nagy
reményeket fűztek hozzám.
– Beváltottad őket?
– Azt hiszem, igen. Bár nem egészen olyan formában, mint
remélték – dörmögi.

christine P

A horrorfilmek főszereplői jellemző módon ilyenkor rohannak a vesztükbe. Ha tudod valamiről, hogy csapda és csak egy gyilkos vár a túloldalon, miért mész oda? Ne nyiss ajtót, ha éjfélkor kopognak. Ne fogadd a hívást, ha nem tudod, ki van a vonal másik végén. És a különös zajokat se kövesd. De mégis milyen más választásom maradt?

Beusom24 P

Allergiás a mogyoróra? – villant rám egy vélhetően szerinte szívdöglesztő mosolyt.
– Csak a férfiakra, akik nem értik a célzást – csikorgatom a fogam.

christine P

– (…) Van benned valami, ami válaszol a sötétségre .