A ​legsötétebb hajnal (Megtörve 1.) 7 csillagozás

Aly Martinez: A legsötétebb hajnal

„Bátor, ​szívszorító, gondolatébresztő és teljességgel más, mint a többi könyv. A legsötétebb hajnal érzelmileg kiszipolyoz, ugyanakkor feltölt reménnyel.” – L.J. Shen, bestsellerszerző
„A legsötétebb hajnal felébresztett bennem minden lehetséges érzelmet.” – Brittainy C. Cherry, Amazon #1 Bestsellerszerző
„Készülj fel valami különlegesre… valami elképesztőre… valami igazán szívszorítóra! Készülj fel egy olyan szerelmes történetre, amibe teljességgel belefeledkezhetsz. Készülj fel valami nagyszerűre!” – Shayna Renee's Spicy Reads

Porter Reese egyedül neveli két gyermekét. Mindent megtesz értük, számára az a legfontosabb, hogy boldogok és egészségesek legyenek. Csakhogy a kisfiáról egy nap kiderül, hogy súlyos beteg, szívátültetésre van szüksége. Porter megkeresi a legjobb szívspecialistát, Charlotte Mills doktornőt, ő azonban nem vállalja gyermekek kezelését…

Charlotte Mills évekkel ezelőtt elvesztette a kisbabáját, és azóta is képtelen túllépni a… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2017

Álomgyár, Budapest, 2020
240 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156013804 · Fordította: Goitein Zsófia
Álomgyár, Budapest, 2020
320 oldal · ISBN: 9786156013811 · Fordította: Goitein Zsófia

Ács_Milán
Aly Martinez: A legsötétebb hajnal

Ez a mostani olvasásom egy tipikus példa arra, hogy egy szerzőt soha ne írjak le egyetlen elolvasott könyve után. Ugyanis az írónőtől olvastam már a Cora és Penn sorozatot, ami finoman szólva, nem igazán tetszett. Ennek ellenére úgy gondoltam, hogy egy második esélyt mindenképpen megérdemel. És milyen jól tettem, hogy így tettem!
Ez a regény ugyanis nagyon jó volt!
Nem egy mézes mázas romantikus történet az egyszer biztos. Alapjában véve a romantika csak egy kiegészítő volt ebben a regényben.
Két ember, egy férfi és egy nő, akik egymástól függetlenül megjárták a pokol legmélyebb bugyrait. Igen, ők Charlotte és Porter.
Sorozatot indító résznek tökéletes volt. Kellő mennyiségű izgalom, romantika és erotika került ebbe a részbe. És ezek mellett, ami talán a leghangsúlyosabb, hogy hogyan és milyen módon sikerült az életüket tovább élni főszereplőinknek a tragédiáik után.
Mind a két főszereplőnek megható a története. Egyikük élete sem könnyebb a másikénál. Az írónő tökéletesen tudta, hogy mikor kell egy olyan információt az olvasó elé tárni, amitől egészen megdöbben. Az utolsó fejezet izgalmas lezárása ennek a résznek.
Nagyon kíváncsian várom a folytatást!

Aly Martinez: A legsötétebb hajnal

Nem lett kedvenc, de nem mondanám, hogy csalódtam volna.
Kicsit több volt a szenvedés és a sírás, mint amit szeretek egy könyvben, de ezt talán a rövidsége miatt éreztem így. Mindenesetre a vége kárpótolt. Nem számítottam egy ilyen fordulatra,de nagyon tetszett . Kíváncsian várom a folytatást.:)

Veress_Éva
Aly Martinez: A legsötétebb hajnal

Nem érnitett meg igazán a könyv. Az alapötlet nem volt rossz, bár a végén kiderülő „csttanó” nekem nem volt különösebben kedvemre, ennek ellenére a könyv egyetlen igazán jó pillanata volt. Kíváncsi leszek mi lessz ebből, de akkor sem volt fülönösebben emlékezetes történet.

Ács_Milán

(…) nem véletlenül lép be valaki az ember életébe, az okot viszont nekünk kell megtalálni.

Queen001 P

…az élet sokszor pofára esés. Viszont csak egy van belőle.

Queen001 P

– Fiú – mondta az orvos, amikor kilenc hónappal később a mellkasomra helyezte a magzatmázas kis emberpalántát.
    Nem mondhatnám, hogy az újszülött szavakkal kommunikált volna, az a hang mégis megváltoztatta az egész életemet. Ahogy belenéztem a szürkéskék szemébe, már nem csak egy nő voltam, aki gyereket szült. Attól a perctől kezdve anya lettem.
    Testestül. Lelkestül. Mindenestül.

Queen001 P

Ahogy elindultam, olyan gyanakvó pillantásokkal illettek, hogy azt hittem, náluk ez a köszönés.
    – Miért bámul mindenki engem? – kérdeztem halkan Ritától.
    Kezét összekulcsolta az asztalon, majd felém hajolt, és odasúgta:
    – Mert a vámpírok nappal alszanak, édesem. Én mindenesetre boldog vagyok, hogy eljöttél – tette hozzá nevetve.

Megtörve sorozat · Összehasonlítás