Túsztorony 6 csillagozás

Alistair MacLean: Túsztorony

Mister Smith-nek mindene megvan: számát sem tudja szebbnél szebb kastélyainak, palotáinak. Megkaphatja a legszebb nőket, hatalmával, befolyásával bármit elérhet. Mégsem elégedett. Van ugyanis egy káros szenvedélye: kéjesen szeret bűnt elkövetni.
Malcolm Philpott, az UNACO igazgatója mindig a nyomában van. Legutóbb két emberét is sikerült beépítenie Smith csapatába. Lassanként kiderül, mi a férfi legújabb őrült terve: ellopja az amerikai hadsereg négy szuper lézerfegyverét, és annak segítségével akarja végrehajtani az évszázad bűntényét. Philpott két emberének nem lesz könnyű dolga az ördögien kitervelt akció megakadályozásában…

LAP-ICS, Debrecen, 1997
252 oldal · ISBN: 9634342922 · Fordította: Bartha Réka

Zoltán_Majernik>!
Alistair MacLean: Túsztorony

Gyorsan végig lehet pörgetni, hasonló akciódús történet mint például a Die Hard első része. Egy könnyed olvasásnak csakis ajánlani tudom.

Ambrose Parry: A halál művészete
Arthur Conan Doyle: Sir Arthur Conan Doyle legjobb Sherlock Holmes történetei
Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes történetei 2. / Adventures of Sherlock Holmes 2.
M. C. Beaton: Agatha Raisin és a szuperszamár
Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes különleges esetei
M. C. Beaton: Hamish Macbeth és a tökéletes oldalborda
Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes emlékiratai / The Memoirs of Sherlock Holmes
Arthur Conan Doyle: A reigate-i urak / The Adventure of the Reigate Squires – Az Apátság major / The Adventure of the Abbey Grange
M. C. Beaton: Miss Pym és a léhűtő lord