A ​dinódózer (Misi szupermasinái 1.) 5 csillagozás

Alison Ritchie – Mike Byrne: A dinódózer

Száguldj te is Misivel és szupermasináival!
Ki segít a dinógyerekeknek, ha rájuk támad a vad T.rex? Hát persze hogy Misi és Kütyü kutya! A két jó barát ezúttal egy hatszáz lóerős dózerral a dinoszauruszok földjén kalandozik.
Minden kötetben találsz egy szupermasinát, amit te rakhatsz össze! Gyűjtsd a masinákat!

Eredeti cím: The Dinosaur Digger

Móra, Budapest, 2013
28 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789631193442 · Fordította: Polyák Béla · Illusztrálta: Mike Byrne

Szávitrí P>!
Alison Ritchie – Mike Byrne: A dinódózer

Igazi élmény volt a szegedi gyerekkönyvtárban felolvasni ezt a könyvet @Veron-nak és @tataijucc-nak (illetve a végére @Zonyika is megérkezett). Eléggé fiús könyv, engem legalábbis hidegen hagynak a buldózerek. A dinókat viszont nagyon szeretem, épp ezért kénytelen vagyok levonni egy csillagot a háromujjú (!) T-rex miatt. Meg kell még említenem a milliméterpapírra hasonlító hátteret, a kedvenc szereplőm pedig természetesen Kütyü kutya volt. Az ő szájából hangzott el a legrosszabb befejezőmondat evör, miszerint: „- VAÚ – vakkantotta Kütyü.”

Allanon>!
Alison Ritchie – Mike Byrne: A dinódózer

Kisfiam választotta esti olvasáshoz és nagyon élveztük mind a ketten. :) Egy jó kis fiús dinómentős, szerelős, masinaismertetős történet. Az elején még nagyon figyelt és nézegettük a képeket ( kérdezgettem mi micsoda) de a végére pont elaludt. :)

Millázs>!
Alison Ritchie – Mike Byrne: A dinódózer

Buldózer és dinók, ez azért elég fiús! Tetszett is a kissrácomnak.
Bár a T.rex kapott egy nagy maflást, de ez a kicsi dinók védelmében történt. Vagány járgánya lett Misinek.

tilia_tomentosa >!
Alison Ritchie – Mike Byrne: A dinódózer

Két éves négy hónapos kisfiamnak olvastam. Nagyon tetszett neki. Igazis fiús könyv: buldózerrel és dinoszauruszokkal. Nagy képek kevés szöveg.

Misi szupermasinái sorozat · Összehasonlítás