Női ​kód 12 csillagozás

Alisa Vitti: Női kód

Tökéletesítse a menstruációs ciklusát, javítsa a termékenységét, legyen soha nem látott libidója, és váljon energiaforrássá! A könyv világhírű, amerikai szerzője a sok nő életét megkeserítő policisztás petefészek-szindrómából gyógyította ki magát, gyógyszerek és műtét nélkül. Ezt követően sok ezer nőnek segített természetes úton kigyógyulni ilyen-olyan nőgyógyászati betegségből. Művének szerintem ott a helye minden hölgy könyvespolcán, hiszen Alisa Vitti egyfajta használati útmutatót írt a női testhez.

Eredeti megjelenés éve: 2013

Agykontroll, Budapest, 2016
342 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789637491450 · Fordította: Sóskuthy György

Dettuskaa>!
Alisa Vitti: Női kód

Már egyszer olvastam angolul, de úgy voltam vele, hogy magyarul is elolvasom, hátha vannak részek, amik nem jöttek át angolul.
Szerintem jó kis könyv, sok hasznos információval.
Ami nekem nem tetszett a magyar kiadásban, hogy nem tegeződünk.. valahogy ez engem zavart. Ezen kívül csak ajánlani tudom!

Menoeno>!
Alisa Vitti: Női kód

Minden nőnek ilyeneket kellene olvasnia. Alapvetően egyetértek a könyvben leírtakkal. Annak a híve vagyok, hogy életmódunk által sok mindenre megoldást lehet találni, amire egyébként gyógyszereket írnának fel nekünk. Egy pont levonás, kicsit szeirntem túl marketingelte magát a szerző, valamint néha úgy éreztem, sokat ismétli magát

BKata81>!
Alisa Vitti: Női kód

De jó lenne,ha a nőgyógyászok is olvasnának ilyen könyveket!Talán befejeznék végre azt az agyalágyult gyakorlatot,hogy pattanásos bőrre fogamzásgátlót írnak fel is kamaszlányoknak.Hihetetlen,hogy orvos létére ne tudja valaki,hogy egy életre is tönkre lehet tenni vele a hormonrendszer egyensúlyát..

judyt05>!
Alisa Vitti: Női kód

Minden nőnek és egészségügyi alkalmazottnak ajánlom ezt a könyvet, ha úgy érzi valaki semmi problémája akkor is. Nagyon sok hasznos információval szolgált nekem. Bár mostanában sokat olvastam az egészséges étkezésről, de az teljesen új számomra is, hogy mindezt a ciklushoz igazítja.
Az elején hiányoltam a testmozgás említését, de később arra is rátért.
Talán ami nem tetszik, az a megnevezett ételek, (tudom hogy nem Magyarországon, sőt nem is Európában él). Érdemes utánajárni, hogy hazánkban, (vagy ki hol él) milyen idény zöldségek/gyümölcsök egyéb ételek vannak, amik szintén nagyon jók a szervezet számára. Ugyanis rengetek ilyen van hazánkban a diótól kedve a köszmétéig….