Ne ​t'inquiète pas pour moi 2 csillagozás

Alice Kuipers: Ne t'inquiète pas pour moi Alice Kuipers: Ne t'inquiète pas pour moi Alice Kuipers: Ne t'inquiète pas pour moi Alice Kuipers: Ne t'inquiète pas pour moi Alice Kuipers: Ne t'inquiète pas pour moi Alice Kuipers: Ne t'inquiète pas pour moi

Chaque jour, Claire et sa mère se parlent par messages interposés, de la simple note jetée pour rappeler de ne pas oublier d'acheter le lait au message personnel. Lorsque sa mère tombe gravement malade, le temps presse pour Claire. Les Post-il s'accumulent, mais l'espoir demeure jusqu'à la fin.

Eredeti megjelenés éve: 2007

244 oldal · ISBN: 9782013228954 · Fordította: Valérie Le Plouhinec

vikiniki2>!
Alice Kuipers: Ne t'inquiète pas pour moi

Nagyon megható, őszinte könyv. Egyszerűen zseniális, ahogy az író megfogalmazza és átadja az érzéseket. Nagyon kevés könyv esetén tudom nyugodtan azt mondani, hogy sírtam rajta, de ez a könyv tökéletesen megfogott és megríkatott. Körüljár több mai problémát is, köztük az anya-lánya kapcsolatot, ami idővel változik, ahogy a lány kezd felnőni, az elvált szülők közötti viszonyt és azt is, hogy egy család hogyan reagál arra, ha valamelyik tagjuk komolyan beteg lesz. Rövid könyv, mégis szinte minden benne van.