A ​tapaszolás kézikönyve 2 csillagozás

Aliana Kim: A tapaszolás kézikönyve

Krónikus ​fájdalmaktól, ízületi gyulladásoktól szenvedsz? Megsérültél edzés közben, vagy meg akarod előzni a sérüléseket? Rossz a testtartásod? Fejfájás, orrdugulás, derékfájás, menstruációs görcsök kínoznak? Meghúztad a nyakadat, válladat, kificamítottad a csuklódat vagy bokádat? Teniszkönyököd, keresztszalag-, esetleg bicepszhúzódásod, kéztőalagút-szindrómád vagy Achilles-ín-gyulladásod van?
Ha ismerős valamelyik panasz, segíthet a kineziológiai szalag, amelyet manapság már széles körben sikerrel alkalmazzák a fizikoterapeuták, kiropraktőrök és személyi edzők is. Ezek az egyszerű, mégis rendkívül hatékony tapaszok támaszt biztosítanak a szöveteknek, miközben nyújtanak is, hogy a tested az ideális mozgástartományban dolgozhasson.
A kineziológiai tapasz nem csodaszer, de megfelelő alkalmazással csodákra képes. Mostantól pedig otthon is használhatod ezt a fantasztikus eszközt! Aliana Kim kineziológus, masszázsterapeuta, az eljárás szakértője lényegre törő, közérthető,… (tovább)

Jaffa, Budapest, 2018
Jaffa, Budapest, 2018

Pennmenelien P>!
Aliana Kim: A tapaszolás kézikönyve

Aliana Kim: A tapaszolás kézikönyve A kineziológiai szalag használata mindenkinek a sérülések és a fájdalom megelőzésére és kezelésére

Gyógytornász ismerősöm mutatta meg először (sok éve már) ezt a színes izét és azt, hogy milyen jó dolgokat lehet vele csinálni. Nos, azóta tudom, hogy ez a kineziológiai tapasz, tudom, hogy mire való, ha jól alkalmazzuk. Sokféle sérülést, fájdalmat enyhíthetünk vele. Fotók, érthető leírások segítik a tapaszok felhelyezését. Nincs benne minden sérülés, terület, ezt hiányoltam. Akinek van anatómiai ismerete, az szerintem jól tudja használni a könyvet, főleg, ha nem mindennap használja a tapaszt, de alkalmanként jól jön.