Liza ​nyaral (Liza) 21 csillagozás

Alexander Steffensmeier: Liza nyaral

Amikor a nyaralását töltő postástól képeslap érkezik, Liza elhatározza, hogy ő is világot lát. Némi kitérő után megtalálja a tökéletes úti célt, ahol egzotikus állatokat figyelhet meg, heverészhet a napon, szokatlan dolgokat ehet, fotózhat, és úgy viselkedhet, ahogy csak akar, mert senki sem ismeri. Vagy mégis? A postás, a gazdasszony és a csintalan tehén kalandjai folytatódnak!

General Press, Budapest, 2012
32 oldal · ISBN: 9789636434229 · Fordította: Mészáros Csaba Miklós

olvasóbarát P>!
Alexander Steffensmeier: Liza nyaral

Gyorsan elolvasható, aranyos rajzokkal. Hamarosan tesztelem Déva unokámon.

ggizi P>!
Alexander Steffensmeier: Liza nyaral

Nagyon helyes kis könyv. A kedves kis rövidke alaptörténet mellett egy jó kis falusi böngészőnek is beillik a háziállatok tömkelege miatt. A fiamnak nagyon tetszett :)

Véda P>!
Alexander Steffensmeier: Liza nyaral

Az illusztráció legalább 1 csillag! :) Rövid kis mese Liza tehénről, aki bungee-jumpingozik függőágy módra és wellnessel a kert végi susnyásban, mert nem jött a busz, ami kézipoggyászával nyaralásra vitte volna. Beni nagyokat kacagott a képeken, szóval már megérte hazahozni :)

Uzsonna>!
Alexander Steffensmeier: Liza nyaral

Akinek tetszett az első kötet (Liza leselkedik), az ezért is rajongani fog. Én legalább is ezt teszem! :-) Liza nyaralni megy, még akkor is, ha nem jön a busz, és mindent csinál, amit egy tipikus nyaralónak csinálni kell. És az illusztrációk továbbra is cukik! :-)

Morn>!
Alexander Steffensmeier: Liza nyaral

Liza valami imádnivaló ebben a kötetben is! Igaz, most a Lizával kapcsolatos rajzokon kevésbé derültem olyan jókat, inkább azokat a kis hülye tyúkokat nézegettem.

General Press, Budapest, 2012
32 oldal · ISBN: 9789636434229 · Fordította: Mészáros Csaba Miklós
Kis_Andrea>!
Alexander Steffensmeier: Liza nyaral

Ez az a fajta könyv, amit 3 szor elolvasol egy ovis gyereknek, aztán már egyedül is el tudja „olvasni”. Képregényszerű felépítés, kevés navigáló szöveggel, hogy mi történik. Vicces rajzok, aranyos rém egyszerű történet. Nekem nagyon tetszik, a fiamnak van más kedvence, de azért neki is tetszett.

FruzsinaRacz>!
Alexander Steffensmeier: Liza nyaral

Ajándékba választottam egy 2 éves kis rokon kisfiúnak. Bár nem skandináv, de sokban hasonlít hozzá. A rajzok és a történet is. Bár az emberábrázolás nem annyira tetszetős, mint mondjuk egy Anderson néni, az állatok és a tanya világa igencsak jól sikerült.
Szerintem ez a könyv (is), nem csak a gyerekeknek, hanem a szülőknek is teszik majd…( Legalábbis remélem…)

Chöpp P>!
Alexander Steffensmeier: Liza nyaral

A képek nagyon jók. Sokat nevetgéltünk rajta. A történet nem sokat ad hozzá az esztétikai élményhez.

mazsolafa>!
Alexander Steffensmeier: Liza nyaral

Aranyos könyv imádnivaló rajzokkal. Végre egy kis szín és eredetiség a gyermekkönyvek piacán.