Taking ​What's Ours (Forced Submission 2.) 14 csillagozás

Alexa Riley: Taking What's Ours

You can't tease two alpha men like Hudson and Ridge and not expect consequences, not when you've become their every obsession.

They have a target… but their one obstacle has long legs, thick curves, and a mouth made for sin.

They do everything together, and Charlotte is no exception. She tempted them… and now they've come to collect. Together.

Can they take what they want and still stick to the plan? Five feet, seven inches of lush addiction says no.

Warning: This book contains situations involving forced submission, dubious consent, and every other scenario surrounding that genre. The heroes are obsessed beyond control. Nothing can stop them from having the only woman they'll ever want. These themes are triggers for some but sweet candy for others. If you're willing to hold off judgement until the last page the ending is worth it, I promise.

Eredeti megjelenés éve: 2015

52 oldal · ASIN: B011B2BSRE

DarknessAngel>!
Alexa Riley: Taking What's Ours

Ó, ebből micsoda egy jó krimi sztori lehetett volna! :O Persze az eleje csupa szex, de később már elég érdekessé válnak a dolgok, és természetesen, amikor pont a legjobb, akkor lesz vége. Tetszenek az ilyen nem várt befejezések. :D

Bleeding_Bride IP>!

Hát könyörgöm.
Kitalálnak egy ekkora alapsztorit, csak azért hogy kapjuk meg a vázlatát, és tovább olvassunk pornót.
Ez a sztori simán megérne egy nagy regényt, ha az első oldal akcióját és az utolsó 2 oldal csattanóját rendesen felépítenék. Így elfecsérelni egy ekkora ötletet, egyenesen bűn.

ap358 P>!
Alexa Riley: Taking What's Ours

Jesszusom! Beteg vagyok! Miért olvasok én ilyeneket. Ja… mert néha csak rövidekre futja.
A szokásos arcpirító részek tömkelege itt sem hiányozhatott, most mégis nagyon dühös vagyok. Iszonyat jó könyv alap, a csavar elképesztő (habár a szökésnél már sejtettem, hogy ez lesz), nagyon jó erotikus krimi lehetett volna belőle. Nem is értem, miért lett az ötlet erre elpazarolva.
A doki részei sántítanak, de egy felnőtt tartalmú szösszenetnél ez elnézhető.

rebeka202 P>!
Alexa Riley: Taking What's Ours

Na ez aztán pornó volt a javából :)))))
Igazából a sztorit nem nagyon értettem meg (hála az angoltudásomnak…), de a pornó határozottan átjött :D
Megint volt egy kis csavar a végén, de tudtam, hogy lesz valami, mert túl brutális lett volna másképp.
Szerintem egy ideig hanyagolom ezeket a novellákat. Most úgy erzem ez too much porn..

Alexa Riley: Taking What's Ours

Hudson, Ridge és Charlotte triója meglepő és kellően túlfűtött volt. Olykor kissé spoiler. A vége nagyon aranyos volt! Semmi spoiler. De ha az ember olyan olvasmányra vágyik, ami kikapcsol és rövid, arra ez tökéletes.

gabriella04>!
Alexa Riley: Taking What's Ours

Határozottan jobb, mint az első rész. Bár ebben is megvan az „erőszakolós” jelleg.
    A karakterek igazából lényegtelenek, a hangsúly nyilván az eseményeken van, amik szintén jobbak, mint az előző részben lévők. Szerintem izgalmas volt az MFM felállas, valami hasonlónak kellett volna lennie az Osztozni Hailey-n-nek is.
    Ennek a végén is volt ugyanúgy egy csavar, bár szerintem a spoiler dolog eléggé elrugaszkodott volt.
    Egynek elment, plusz pont mert rövid is volt.

Kicsicsillag123 P>!
Alexa Riley: Taking What's Ours

A rövidke, 5 oldalas alapsztori érdekesebb mint az előzőé, de sajnos ugyanannyira is van kifejtve.Pedig tök érdekes lehetett volna. Amúgy a a csattanó mos ütött is meg nem is. A spoiler nem számítottam, de a spoilerúgyhogy ez nem lepett meg.

ShedowCat8>!
Alexa Riley: Taking What's Ours

Durva és a letagadod, hogy olvastad típusú könyv, de jó volt.

Bookaholic77 >!

Hudson and I always get what we want, and she is no exception.

Bookaholic77 >!

Our relationship is different and not everyone will understand that.

Forced Submission sorozat · Összehasonlítás