Mindent ​bele 355 csillagozás

Alexa Riley: Mindent bele

Mi történik, ha egy erős, birtokló férfi rátalál álmai asszonyára?

Mallory Sullivan készen áll rá, hogy elkezdje új életét. Osztályelsőként érettségizett, majd megkapta az Egyesült Államok leginkább sóvárgott ösztöndíját. Kemény munka és eltökéltség juttatta el addig a pillanatig, hogy azt az életet élje, amelyről szülők nélkül csak álmodozni tudott.

Sosem számított rá, hogy Oz lesz álmai netovábbja. Olykor azonban a sors dönti el, kibe szeretsz bele. Ki miatt veszíted el az önuralmadat? Kié a lelked?

Ám aztán rájössz, hogy egyáltalán nem a sors keze volt…

Eredeti megjelenés éve: 2016

368 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155676543 · Fordította: Farkas Melinda
368 oldal · ISBN: 9786155676581 · Fordította: Farkas Melinda
368 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155676593 · Fordította: Farkas Melinda

Mallory Sullivan

zuna19>!
Alexa Riley: Mindent bele

Kicsit rémüldözve kezdtem neki, mert a figyeltjeim vegyes értékeléseket írtak róla. Már a megjelenése óta kíváncsi vagyok a könyvre. De még csak most vettem rá magamat, hogy nekikezdjek. Egy cseppet sem bántam meg.
Olvastam már korábban is az írónő párostól és szerintem elég egysíkúan írnak, mégis valamiért sosem elég belőlük. Ha nem is azt mondom, hogy szerethetőek, de azért nagyon kedvelem őket Biztos vagyok benne, hogy fogok még olvasni tőlük és ezt a sorozatot is szeretném folytatni.
Nagyon megszerettem a a mellékszereplő párost és eszméletlenül kíváncsi vagyok az ő történetükre.
Igazából Paige és Ryan jobban felkeltette az érdeklődésemet, mint Mallory és Miles.
Ami igazán tetszett a váltott szemszög és a végén a sok epilógus. Bárcsak minden könyv így végződne.
Miles megszállottsága Mal iránt kicsit hátborzongató. De ez a könyv ilyen és elfogadom. Igazából mivel faltam a lapokat és tetszett is összességében a történet csak ajánlani tudom.

Sippancs P>!
Alexa Riley: Mindent bele

Úgy gondolom, hogy nehéz manapság olyan erotikus könyvet írni, ami valamilyen szempontból egyedi. Olyan telített a piac, és olyan keletje van az erotikus történeteknek, hogy ember legyen a talpán, aki valami újjal elő tud rukkolni. A Mindent bele sem kivétel ez alól. Gyakorlatilag semmi olyan nincs benne, amit már ne olvastam volna másik 20 történetben. De ha tetszett, olvasmányos volt és lekötötte a figyelmem, ha igényesek voltak az erotikus részek és szimpatikusak a karakterek, akkor álltam volna neki, és kerestem volna a kákán is csomót? NEM, emberek!
Nekem – a fordítástól eltekintve – ez most nagyon bejött. Olvastatta magát, faltam a sorokat, és valamilyen szinten még imádtam is Miles megszállottságát. Úgyhogy lehet, hogy 1 év múlva már semmire sem fogok emlékezni belőle, de ez akkor is 4,5 csillag. (Ha nem lenne olyan rossz a fordítás, és visszaadná az írónők stílusát, minden szívfájdalom nélkül 5 csillagot adnék.)

Szilvi00 P>!
Alexa Riley: Mindent bele

Itt görbüljek meg, ha nem élveztem minden sorát! Befaltam egy délután/este alatt és minden hibája ellenére, jólesett! Ha Mallory nem menekült hanyatt-homlok Oz beteges megszállottsága elől és szerinte ez egyenlő a szerelemmel, ki vagyok én, hogy ítélkezzek? :D
Alexa&Riley nem ezzel a könyvvel fogja megváltani a világot, de nem is vártam el Tőlük!

Mrs_Curran_Lennart P>!
Alexa Riley: Mindent bele

Mivel nem ez az első olvasásom az írónőtől, tudtam, hogy mire számíthatok, és azt is kaptam. A pasi jóképű, lehengerlő, birtoklásmániás alfahím, aki mániákusan odavan asszonykájáért. Mindezt 'kinky' àgyjelenetekkel és mocskos beszéddel. A fordítás sajnos sokat levont az írónő remek stílusából, és az ötlet sem volt túl eredeti.
(Milliomos szépfiú lehozza a csillagokat az imádott nőnek. Aham.)
Ezért csak négy csillag, de jól szórakoztam.

Illatos_Hópehely P>!
Alexa Riley: Mindent bele

Idáig Alexa Riley-tól egy könyvet volt szerencsém olvasni.
Azt hiszem azt az „Ótejóég” kifejezéssel értékeltem.
Akkor @_Eriii azt írta, ha egy Alexa pornót olvastam, akkor olvastam az összest.

Kicsit félve álltam neki, de kellemesen csalódtam.
Ennek a könyvnek azért volt egy jó kis története, igaz itt is a gazdag pasi, szegény szerencsétlen egyetemista, már már csontig lerágott története, de nekem tetszett.
Az epilógusokon jót mosolyogtam

Lesz ennek folytatása, mert Paige és Amerika Kapitány sztorija nagyon érdekelne.?

ƨɔɴом P>!
Alexa Riley: Mindent bele

Ez a konyv most nagyon jol esett a lelkemnek. Alapvetoen Alexa Riley stilusa nem rossz, am amit ebben a konyvben veghez visz, meroben mas, mint az altalam eddig olvasottak. Tetszett, hogy semmi tul bonyolitas vagy tul gondolas nem volt a konyvben. A szereplok szimpatikusak voltak, es az erotika mellett, erdekesnek mondhato hattertortenet is szerepet kapott. Remelem a jovoben a mellekszereplokrol is hallunk meg, pl. Paige nagyon erdekelne.

Trice29 P>!
Alexa Riley: Mindent bele

Azt hiszem most értettem meg, hogy miért ekkora az írónőnek a rajongótábora. Amit eddig olvastam Tőle, azok könnyed, humoros, erotikus könyvek voltak, semmi maradandó. Ez a könyv sokkal több ennél. Irányításmániás macsóból már olvastam sokat, Oz azonban kiemelkedik közülük. Nem a szokásos kaptafára épül a történet, nagyon gyorsan haladtam vele. Persze itt is működött ezerrel a jófajta kémia, de nem lett csömöröm tőle. Szeretnék még sok ilyet :o)

Evika82 P>!
Alexa Riley: Mindent bele

Nagyon megijedtem mikor láttam, hogy pár nap alatt ennyire leesett a könyv százaléka.
Én meg kiadtam érte a sok pénzt…
Szerencsére nem volt az ablakon kidobott pénz, mert nekem ez a könyv tetszett. :)
Nagyon olvastatja magát a történet, alig bírtam letenni, teljesen magával ragadott, ezért tőlem megkapja az öt csillagot. ;)
Mivel már olvastam az íróktól pár rajongói fordítást, ezért tudtam, hogy kb. mire számíthatok ebben a könyvben is:
Irányításmániás, ősemberes alfahím + szende szűzlány, egetrengető szerelem, szex-szex-szex ;)
Szóval nekem bejött, ennyi. :)

Bitten>!

(…) a megbocsátás nem a másik emberről szól, hanem az öngyógyulásról (…)

Kapcsolódó szócikkek: megbocsátás
Bitten>!

Az álom a szív kívánsága….

Kapcsolódó szócikkek: álom
zuna19 >!

A randizás nem tananyag, amit be lehet magolni.

zuna19 >!

Randim lesz! Igaz, hogy csak egy reggeli, de azért még randi!

Bitten>!

Te egy olyan képlet vagy, amit nem tudok megfejteni,…..

EditVagyok P>!

Mintha megtaláltam volna azt, amit egész életemben kerestem. Valamit, amiről nem is tudtam, hogy keresnem kellene.

zuna19>!

Kinyitom a szemem, pont akkor, amikor a pultos elém tolja az újabb whiskyt. Cserébe leteszek pár bankjegyet a pohár mellé, de egy kéz átnyúl fölöttem, és egy hitelkártyát nyújt a pultos felé, aki szó nélkül elfogadja.
Óvatosan megfordulok. Sötét hajú, rövid szakállas férfi áll mögöttem. Öltönyben, nyakkendőben, mint egy árnyék emelkedik fölém, és egyenesen rám mosolyog. Hófehér fogai szinte elvakítanak.

t_marcsi P>!

Eljön a pillanat az életben, amikor el kell dönteni, mi a fontos.