Mechanic (Breeding 2.) 27 csillagozás

Alexa Riley: Mechanic Alexa Riley: Mechanic

Everything was fine until that innocent little rich girl walked into my garage. Since the second I laid my eyes on her, all I've wanted to do is get my dirty hands on her pure body.

There's one minor obstacle standing in my way, but I've got a plan. All I've got to do is claim her, and she’ll be mine forever.

Warning: This book is over-the-top, insta-love. There's nothing but steamy scenes, babies trying to be made, and an obsessed bearded alpha hero claiming a virgin who will be his forever. If you want it hot and dirty, this is it!

*whispers* There's a sweet smutty surprise at the end!

Eredeti megjelenés éve: 2015

Brilliance Audio, Grand Haven, 2018
ASIN: B07HB7YCS8 · Felolvasta: Emma Hudson, Max Thomas
204 oldal · ASIN: B017OZY752

Joey (Josephine) · Law Anderson · Paine · Penelope Anderson

Nikolett0907 P>!
Alexa Riley: Mechanic

Az írónővel a „kapcsolatom” úgy látszik viharos lesz.
A Coach nem jött be, akárhogy próbálkoztam nem tudtam azonosulni sem a karakterekkel, sem pedig az eseményekkel.
Ebben az esetben viszont többször felkacagtam és egy eszement történetet kaptam.
Néha olyan érzésem van, mintha két külön alteregó írná a könyveit, de persze lehet csak én vagyok túl szigorú.
Fogok még próbálkozni a könyveivel, hiszem lesz olyan regénye amit imádni fogok.
Egy olvasásnak megfelelt.

bemese05 P>!
Alexa Riley: Mechanic

Hát ez nem volt az igazi! Payne viselkedése az elején eléggé súrolta a szexuális zaklatás határait. Szinte semmi reakció nem jött az ő hercegnőjétől, ő pedig így is csak nyomult! Utána azért szerencsére összeszedték magukat és egy normális Alexa féle kis történet lett.
Igazából a bónusz történet sokkal érdekesebb volt, mint Payne és Penelope sztorija!

DarknessAngel>!
Alexa Riley: Mechanic

Nem találok szavakat, ezt egyszerűen nem lehet komolyan venni. Mégis annyira jó volt, mert hát… Alexa Riley, meg minden. :D Paine totál levett a lábamról a szexi szakállával és a többi, khm… addotságával. xD Itt is ment ezerrel a babagyártás, és még egy kis meglepi rész is van a végén, ami szintén bejött. Az előző résztől szerintem nem lett jobb, de alig várom, hogy a többi könyvre is végre sort kerítsek. :)

Szilvi00 P>!
Alexa Riley: Mechanic

Időről időre, elvárások nélkül, kézbe veszek egy Alexa Riley novellát. Nem tagadnom, engem kikapcsolnak, megnevetettnek és kicsit zavarba is hoznak. A szűz lány és birtokló pasi felállás most is működött. Mármint abban a fantáziavilágban, amiben az írópáros él és ír. Értsd: Meglát. Enyém. Babát Bele! Egy kis családi galibával megspékelve, nem is volt rossz sztori!
Sajnos a hangoskönyvben Paine hangja picit egysíkú volt.

Brilliance Audio, Grand Haven, 2018
ASIN: B07HB7YCS8 · Felolvasta: Emma Hudson, Max Thomas
Viktória_Erdei P>!
Alexa Riley: Mechanic

Alexa Riley nem hazudtolta meg magát. Tömény erotika. De imádtam, annak ellenére, hogy szűz volt, utána meg azonnal gyereket akar tőle. Fura…

loveQhuay>!
Alexa Riley: Mechanic

Ilyen nincs! Á, végem van.

Ismét jót szórakoztam.
Esküszöm, az írónő nem normális. Ilyeneket írni. Te jó ég :D
Babagyártó pasik mindenhol, szűz nők akik millió gyereket akarnak már az első együttlét után, és még sorolhatnám :D Beteg ez a nő :D

Jó volt ez, na. A maga beteg módján :D Bár nem tudom meddig bírom meg ezeket a történeteket ha mindegyik ugyanarra alapozódik. Majd meglátjuk.

De azért szerintem egyetlen épeszű nő sem dobná ki az ágyából Paine-t. Bár a nevével nekem gondjaim vannak mert nekem ez lányos név de mindegy

Szami81>!
Alexa Riley: Mechanic

Szeretem az Alexa Riley konyveket, nincs tulbonyolitva, mindig tudod, mire szamithatsz.
De engem most zavartak az olcso pornos klisek (nem fogadunk el kartyat, de termeszetben is lehet fizetni…bah..just no. Aztan meg ugye szo nelkul beloklek egy szorakozohelyen a raktarba, hogy terdre oszt kapd be) majd a szerelmi vallomasnal, hogy elso latasra szerelem volt. Oh well. szemforgatas Amugy miert ragaszkodott a telefoncserehez Paine? Meg mindig nem ertem. nem mintha ez lenne a legfurcsabb dolog a tortenetben, de a tobbit mar megszoktam :D Ja, bonusz kiakadas:
Az ejszaka kozepen egy ismeretlen nagydarab szoros pasas maszik be az ablakodon. Hogy reagalsz?
A konyvben az oreg holgy: o, bizonyara te vagy egy kib*szott betoro az unokam titkos szerelme (akirol amugy nem is tudhat es nem is beszelt rola neki senki).
Errr… ???????? Nem. Nem furcsa. Egyaltalan. Kicsit sem.

Trice29 P>!
Alexa Riley: Mechanic

Meglepően szórakoztató történetet kaptunk a forró részek mellé. Kikapcsolt :o)

fuszi P>!
Alexa Riley: Mechanic

Már az elején megakadtam és hogy őszinte legyek nem szoktam meg ezt az előítéletességet az írónőktől, mindegy mennyire más élethelyzetből is jönnek a főszereplők. Szerencsére utána már javult a helyzet és a megszokott minőségben folytatták, fejezték be.

“Oh, God.”

“Not God, baby. Paine,”[…]

Bleeding_Bride IP>!

Life is about being true to yourself and finding the love you deserve. It’s too short to do it any other way.

Cheril>!

“Jesus Christ. My will is on my desk in my office if I don’t make it through tonight.”

Bonus Story

Kapcsolódó szócikkek: Law Anderson
Cheril>!

I’d rather be in this mess with Penelope than have no Penelope at all.

Cheril>!

I’ve never met someone like him before, and men like him don’t run in the same circles as I have all my life. Maybe that’s why I never knew what attraction was until I met him.

Kapcsolódó szócikkek: Penelope Anderson
FN_>!

You're the only woman I've ever had in my house, Duchess. The only woman who's ever been in my bed. And after tonight, you're the only one who's ever going to be in that again.

Bleeding_Bride IP>!

He took one look at me and knew I would be his best friend, his partner, his wife, and the mother of his children. He saw more in me in one glance than I’d seen in myself my whole life.

Cheril>!

“I may not have a castle to put you in, but I’ll build you one if that’s what you want.”

“I’d be happy being your duchess anywhere you put me, Paine. If you asked.”

“I’m trying, baby,” […]

Cheril>!

“I don’t know what would’ve happened if my car hadn’t needed fixing. What if I hadn’t found you? I don’t think I could’ve made it without you these past weeks.”

“I would’ve found you.”

FN_>!

That’s right, Duchess. This isn’t a bit of fun. This isn’t a fling. This is real. Now , you getting on my bike or do I have to tie you to it? Because I brought rope.

Breeding sorozat · Összehasonlítás