Claude ​a rivaldafényben (Claude 5.) 24 csillagozás

Alex T. Smith: Claude a rivaldafényben

Egy szürke és unalmas nap után Claude úgy dönt, muszáj egy nagyot kalandoznia, ezért aztán felkerekedik legjobb barátjával, Bolyhos Zokni urasággal, és könnyű délelőtti sétára indulnak a városba. Nem is sejtik micsoda izgalmak várnak rájuk. Claude táncórákat vesz, majd a világot jelentő deszkákon csillantja meg táncbeli képességeit, miközben egy álkísértetet is lefülel.
Claude, a kicsi dundi kutya mulatságos kalandjai ezúttal sem fognak csalódást okozni sem az új, sem a régi,hűséges olvasóknak.

Eredeti cím: Claude in the Spotlight

Manó Könyvek, Budapest, 2013
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155220494 · Fordította: Totth Benedek · Illusztrálta: Alex T. Smith

Kiss_Julianna >!
Alex T. Smith: Claude a rivaldafényben

Az utcán sétálva Claude és Bolyhos Zokni uraság észrevesz egy csapat vidám gyereket. Utánuk siet, vajon hova mennek? Máris egy újabb kalandnak leszünk részesei. Tánc, varázslat, bűvészkedés, és még egy kísértet is. A szokásos humor sem marad ki a történetből.

Alex T. Smith: Claude a rivaldafényben

A Claude nyaral és a Claude a városban után kicsit halovány volt ez a történet. A rajzokat sem éreztem olyannak, amit eddig megszoktam, bár be kell vallanom, hogy Piruett kisasszony nagyot ütött. :-D
És persze rengeteg fontos információt is megtudtam a szellemekről :-), pl. hogy nincsen lábuk. :-)

ÁrnyékVirág>!
Alex T. Smith: Claude a rivaldafényben

Egyértelműen a legjobb jelenet a könyvből, mikor a legyecske beröppen a Claude piros pulcsija alá, és a nagyon csikis kutyus erre fantasztikus pörgő-forgó táncot improvizál. A lányom, aki szintén imád táncolni, lelkesen eltáncolja, hogy hogy csinál Calude, de az idős zongoratanárnő táncához is van már koreográfia.
Szeretjük Claude-ot, na.

MillaBooks>!
Alex T. Smith: Claude a rivaldafényben

Vices és izgalmas. Ajánlom mindenkinek, aki nevetni akar.Claude szerethető és mindig jókedvű.És Bolyhos Zokni uraság, a barátja, hát őróla annyit kell tudni, hogy ő egy zokni, ami nagyon bolyhos. :)

patricia>!
Alex T. Smith: Claude a rivaldafényben

A farmosnál azt hittem, hogy Claude újra erőre kap, de sajnos nem; ez is olyan gyengécske volt, mint a cirkuszos. Jobb is, hogy már csak egy kötet lesz, mert kifáradt a sorozat.

matka>!
Alex T. Smith: Claude a rivaldafényben

Ez most nem tetszett annyira, de
aranyos kis könyv.
Bolyhos Zokni uraság még mindig kedvenc! :-)

csgabi P>!

– A revü azt jelenti, hogy sok különféle ember, sok különféle dolgot ad elő a színpadon – magyarázta a kislány.

csgabi P>!

Szépen sütött a nap, és abban a szent minutumban, ahogy becsukódott az ajtó Suvikszcipő úrék mögött, Claude légies könnyedséggel kipattant az ágyból, lerántotta Bolyhos Zokni uraság fejéről a hajhálót, kis híján felborítva barátja teáscsészéjét.

Claude sorozat · Összehasonlítás