Claude ​a filmforgatáson (Claude 7.) 13 csillagozás

Alex T. Smith: Claude a filmforgatáson

Claude és Bolyhos Zokni uraság épp kellemesen pihengetnek Csóválós sugárúti otthonukban. Claude remekül elvan vadiúj ugróasztalával, ám kíváncsisága hamarosan egy filmforgatás kellős közepébe repíti.
Bár egy rakoncátlan ruhaszárító-kötél okoz némi bosszúságot, mindketten nagyon élvezik az új kalandot.
De vajon ki lesz az izgalmas gorillás film sztárja?
Nem tudod? Nem is sejted?
Akkor kezdj neki az olvasásnak minél előbb!
Kalandra fel!

Manó Könyvek, Budapest, 2015
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634030607 · Fordította: Totth Benedek · Illusztrálta: Alex T. Smith

Bea_Könyvutca P>!

Titusz írta a könyvről:

Nekem nagyon tetszett ez a könyv, mert nagyon aranyos volt. Ezekből a Claude könyvekből egész sokat elolvastam már.

Aki nem tudná Claude egy kutya akinek a legjobb barátja egy zokni, akit Bolyhos Zokni uraságnak hívnak. Egy napon Claude és Bolyhos Zokni uraság egy filmforgatáson találják magukat. A film címe „Borzong, a gorilla". A borzongot ne úgy értsétek, hogy megborzong, hanem ez a neve a gorillának, Artúr Borzong.

A film arról szól hogy van egy óriási gorilla, aki elrabolt egy nőt, és a házak tetején mászkál. Tisztára mint King Kong.

berlin>!
Alex T. Smith: Claude a filmforgatáson

Nem rossz, de volt már olyan rész, amin jóval többet nevettünk.

[névtelen]>!

Ekkor azonban Bolyhos Zokni úr nagyon megijedt. Azt hitte, elveszítette a kontaktlencséjét a nagy kavarodásban. Claude odafordította a reflektort, hogy könnyebben megtalálják, mire Bolyhos Zokni uraságnak eszébe jutott, hogy ő valójában nem is hord kontaktlencsét, csak olvasta valakiről egy képes újságban, és ez teljesen összezavarta.

Claude sorozat · Összehasonlítás