Mi ​történik a szeméttel? (Kukkants bele!) 2 csillagozás

Alex Frith: Mi történik a szeméttel?

Mi lesz a szeméttel miután eldobják? Nyisd ki ezt a könyvet és a fülek alatt megtalálod a megfelelő választ! Kövesd végig a szemét útját a hatalmas szétválogató gépeken és a mindenféle újrahasznosító eljáráson keresztül, és kiderül, miként lesz a szemétből mindenféle új és hasznos dolog! Egy különleges sorozat, mely régóta vár a magyar olvasók meghódítására! Nagy-Britannia első számú gyerekkönyv sorozatának újabb három címe jelent meg végre itthon is. Kukkants bele mi történik a szeméttel!, Kukkants bele milyen egy vonat! és Kukkants bele, hogy működik? Hatalmas élmény a legkisebb és legnagyobb felfedezőknek egyaránt!

Sanoma, Budapest, 2014
14 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633410837 · Fordította: Várady Soma · Illusztrálta: Peter Allen

Szávitrí SP
Alex Frith: Mi történik a szeméttel?

Nagyon szuper könyv! Gyerekkoromban imádtam volna. Sőt, igazából még most is! Sok-sok kinyitható fül van benne, plusz egy hatalmas ábra (mindkét oldal teljesen kinyitható, így négy oldalnyi) a szemét szétválogatásának folyamatáról. Azon kívül, hogy baromi érdekes felhívja a figyelmet a szemét megfelelő kezelésének fontosságára.

Erzsébet_Szászi
Alex Frith: Mi történik a szeméttel?

Nagyon vagány kis könyv szemétről, újrahasznosításról. A rengeteg kinyitható ablakocskát nagyon élvezték a gyerekek akinek felolvastam, egymással versengve nyitogatták őket. Örülök, hogy véletlenül belefutottunk a könyvtárban. Mindenképpen keressük majd a sorozat többi részét is.