A ​legédesebb álom (Lola, a varázscukrász 1.) 9 csillagozás

Alessandra Berello: A legédesebb álom

Gigi szerint az életben nincs fontosabb dolog a kalandoknál, no meg a finom édességeknél! Amikor megismeri a különc Lolát, úgy érzi, végre eljött az ő ideje… Gigi és Teó házába új szomszédok költöznek. A titokzatos Lola és Artúr nagypapa Brooklynban telepednek le, és itt nyitják meg álmaik cukrászdáját.

Gigi számára elérkezett a soha vissza nem térő alkalom, hogy cukrászinas váljon belőle. A dolgok azonban nem egészen úgy alakulnak, ahogyan eltervezték, és Gigi ínycsiklandó krémek helyett, inkább csak bajt kever!

Manó Könyvek, Budapest, 2015

kratas P>!
Alessandra Berello: A legédesebb álom

Ez egy nagyon kis aranyos mese volt, a célkorosztálynak pont megfelelő, a sütikről készült képek viszont kínzásnak számítanak….

Kimakka>!
Alessandra Berello: A legédesebb álom

Az illusztráció magával ragadott már a kezdetektől.A könyvtárból hoztam ki és már a sok olvasás miatt átkötteték a könyvet, számomra ez nagy csalódás.Lola (a cukrász nő ) egy ordítozó, hisztis díva,egy nagyon negatív személyiség. Ő nyit varázs cukrászdát és nem hisz a varázslatban.9 fejezetből a 6.fejezetben kezdődnek el az események.Remélem a 2. részben nem kell csalódnom.

Lola, a varázscukrász sorozat · Összehasonlítás