Észlelések 9

fülcimpa

Albert Camus: A pestis

Pénteken bőgős kollégám termébe kellett bekopognom, amikor az íróasztalára raktam amit neki szántam, akkor láttam meg a könyvet. Péter tanított, kis szünetekben, hiányzó gyermek órája alatt olvasott.
Lelkendezve érintettem meg a könyvet, bele is lapoztam gyorsan. Puha táblás. Mondtam, mennyire szerettem.
(Rögvest újraolvasni támadt kedvem, de hát annyi minden van, az élet meg… Hosszúnak tűnik de mégis rövid.)

Alvarando

Albert Camus: A pestis

Ma reggel negyed kilenc előtt pár perccel olvasta egy barna hajú srác állva az M3-as metrón. A vicces az, hogy egy másik észlelendő olvasót követtem, akit nem sikerült végül elkapni, ez a srác volt a kárpótlás. A Nyugati pályaudvar és a Lehel tér között utaztunk együtt, itt mindketten elhagytuk a szerelvényt.

blueisthenewpink P

Albert Camus: A pestis

Kockás (piros, zöld, sötétkék) inges fiatal srác olvassa az 50-es villamoson. Fekete fűzős cipő, fekete nadrág, Canon fotóstáska, kék hátizsák kilógó állványokkal és köteles megkötővel, barna bőrszíjas karóra.
2018.04.18. 17:46

winrudi

Albert Camus: A pestis

2014. szeptember 21-én, reggel 9 körül, a 23-as buszon olvasta egy Star Trek pólós, zöld csőnadrágos, szakállas, hipster-szemüveges srác.

Csancs

Albert Camus: A pestis

2013. 08.04. A Salzburgig közlekedő Railjeten olvasta a mellettem ülő szemüveges srác. Nem nagyon kötötte le, csigalassúsággal haladt.

Vierre

Albert Camus: A pestis

30-as férfi olvasta 2012. júni elsején a 49-es Móricz Zsigmondi megállójában. Kissé ideges lehetett, mert többet sétálgatott ide-oda a megállóban és nézelődött, mint amennyiszer belepillantott a könyvbe.

Mina

Albert Camus: A pestis

Ma (2011. 09. 23.) olvasta egy fiatal barna hajú lány a 2-es metrón mellettem ülve. Fekete kardigán és batikolt kék nadrág volt rajta.

Bakcsó

Albert Camus: A pestis

2011.07.25 16.45 körül 3-as metró (talán Deák tér) 40-es nő.
Épp csak elkezdte….

poggi IP

Albert Camus: A pestis

Ismeretlen személy hagyta a Palatinus strandon ma délután 3/4 7 körül egy napozóágyban, gerinccel fölfelé, szétnyitott lapokkal.