赤髪の白雪姫 ​(Akagami no Shirayuki-hime) 1. (Akagami no Shirayuki-hime 1.) 13 csillagozás

あきづき空太: 赤髪の白雪姫 (Akagami no Shirayuki-hime) 1.

生まれつき赤い林檎の様な美しい髪の白雪。その珍しい髪色を悪名高いラジ王子に気に入られ困った白雪は国を出ることに――!! 隣国の森で出会い力を貸してくれた少年・ゼンとは一体…!? サマーラブ読切「八月の四季彩」も収録。

Eredeti megjelenés éve: 2007

白泉社 (Hakusensha), Tokió, 2007
184 oldal · puhatáblás · ISBN: 9784592183730 · Illusztrálta: あきづき空太
白泉社 (Hakusensha), Tokió, 2007
ASIN: B00YO9KECC · Illusztrálta: あきづき空太

Narutofan98 P>!
あきづき空太: 赤髪の白雪姫 (Akagami no Shirayuki-hime) 1.

Tökéletesen adaptálva lett az animében. Kicsit talán még ki is színezték, hogy szebb legyen a koncepció és a történet vezetés. Mégis valahogy olvasni – angolul természetesen – egészen volt, mint animében nézni. Tudom, olvasni mindig más, mint megnézni egy 24 perces epizódban, viszont itt mégis az animét tudnám inkább preferálni. A manga viszonylag nyers, inkább a tények vannak előtérbe.
Maximális csillagozást viszont a rajzolás miatt kap, valamint azért, mert egy ismét elolvadtam a történet egészétől. Igen, attól még maga a sztori jó, csak a felvezetés és az elénk tárás egy kicsit furcsa.

vikiniki2>!
あきづき空太: 赤髪の白雪姫 (Akagami no Shirayuki-hime) 1.

Sajnos, előbb láttam az animét, minthogy olvastam volna a mangát.
A manga nagyon szépen van megrajzolva, és a történet is érdekes és élvezhető, de sajnos, az animében jobban össze tudták kapcsolni a különböző szálakat, mint itt a mangában.

NagyEdina96>!
あきづき空太: 赤髪の白雪姫 (Akagami no Shirayuki-hime) 1.

Sajnos ennél a mangánál is előbb láttam az animét mint, hogy nekikezdtem volna az eredeti műnek.
Mint animében, mangában is imádtam! Fantasztikusan meg van rajzolva, érdekes izgalmas. Egy kis egyszerű történetnek indul, de sokkal több van benne. Biztos vagyok benne, hogy még rengeteg meglepetést fog okozni az olvasóknak. A romantikus száll benne hirtelen bontakozik ki, de szerencsére nem kapkodnak el semmit sem.

Alexandra_Szűcs>!
あきづき空太: 赤髪の白雪姫 (Akagami no Shirayuki-hime) 1.

Nagyon kellemes hangulatú manga,mintha egy tündérmesébe csöppentem volna.
Tetszett, hogy a bajba jutott lány nem ölbe tett kézzel várja, hogy megmentsék, hanem próbálja saját magát megmenteni, aztán megtalálni a saját helyét a világban, amitől hasznosnak érezheti magát és azt teheti amit szeret.
Tetszett, hogy a herceg emberi, és nem hiszi magát felsőbbrendűnek, sem hősnek, és hogy nem zárkózik a palotája falai mögé.
A mellékszereplők is jól kidolgozottak, és mindenkinek meg van a maga szerepe, ahogy lassan megismerjük a történetüket, és a kapcsolatok alakulását.
Nem egy izgalmakban bővelkedő sorozat, de ami izgalom hiányzik, azt bájjal pótolja.

Alice_and_the_White_Rabbit>!
あきづき空太: 赤髪の白雪姫 (Akagami no Shirayuki-hime) 1.

Az anime jobban tetszett, úgy érzel jobban átudta adni az ami ennek a történet a lényege, de így is szuper volt.

Melani>!
あきづき空太: 赤髪の白雪姫 (Akagami no Shirayuki-hime) 1.

Az animét nagyon szeretem, ezért kezdtem el a mangát. Ennél a történetnél az anime szépen van vezetve, minden benne van ami a mangában, néhol viszont változtattak apróbb dolgokon és ez kimondottan jó ötlet volt. A manában furák voltak ezek a jelenetek, de ahogy egy kicsit változtattak rajtuk az animében, sokkal jobb lett. Gyorsan pörögnek az események, elég sokáig eljut már az első kötetben. Egészen pontosan az udvari természetgyógyász vizsgáig. Szép a történet és a rajzok is nagyon jók, romantikus történet, de egyáltalán nem nyálas, ajánlom.

bbedyy>!
あきづき空太: 赤髪の白雪姫 (Akagami no Shirayuki-hime) 1.

Egyszer már elkezdtem olvasni csak akkor félbe maradt, de most hogy kijött az anime eszembe jutott. Nekem nagyon tetszik, kíváncsian várom Zen és Shirayuki kapcsolatának alakulását.

Akagami no Shirayuki-hime sorozat · Összehasonlítás