Legyen ​vegán! 2 csillagozás

Több mint 100 egyszerű, egészséges és finom étel
Áine Carlin: Legyen vegán!

Áine ​Carlin szakszerűen avatja be az Olvasót a vegán étkezés rejtelmeibe. Száznál is több egyszerűen elkészíthető, ínycsiklandó recepttel, és számtalan könnyen megvalósítható ötlettel segíti az egészséges életmód híveit. A lényeg: legyen egyszerű, ízletes, szórakoztató és vegán!

Vegánnak lenni nem jelent egyet a lemondással, és azzal, hogy csak unalmas ételeket eszünk a felfedezésre váró növényi alapú fogásoknak se szeri, se száma. A színes salátáktól, a testet-lelket melengető leveseken és kényeztető desszerteken át a fenséges főételekig Aine Carlin most mindegyikre megtanít.

Egyszerű Világos, követhető receptleírások, könnyedén beszerezhető alapanyagokból.
Ízletes Varázsoljuk el érzékeinket olyan finomságokkal, mint a rozmaringgal és körtével töltött francia pirítós, a Santorini spagetti vagy az édesburgonyás sushi.

Szórakoztató Áine rendkívül kreatív szakács, aki olyan ételeket alkot, melyek színükkel és ízükkel egyszerre szemet gyönyörködtetőek és… (tovább)

Kossuth, Budapest, 2015

katacita I
Áine Carlin: Legyen vegán!

Áine Carlin: Legyen vegán! Több mint 100 egyszerű, egészséges és finom étel

Az én ízlésemnek (és lustasági szintemnek) egy picit sok a komplex kaja benne, de én tényleg nagyon kevés időt vagyok hajlandó a főzésre szánni. Szeretem a „csak egybedobálom a hozzávalókat”-típusú kajákat, ebben azért főleg nem azok vannak. Néhány receptet találtam benne, amit ki fogok próbálni, de nem dobtam hátast tőle. És lehetne benne egy picivel több kép, sajna nem minden recept mellett szerepel fotó.