Paradise ​Kiss 1. (angol) (Paradise Kiss 1.) 16 csillagozás

Ai Yazawa: Paradise Kiss 1. (angol) Ai Yazawa: Paradise Kiss 1. (angol)

Yukari wants nothing more than to make her parents happy by studying hard and getting into a good college. One afternoon, however, she is kidnapped by a group of self-styled fashionistas calling themselves „Paradise Kiss.” Yukari suddenly finds herself flung into the roller-coaster life of the fashion world, guided by George, art-snob extraordinaire. In a glamorous makeover of body, mind and soul, she is turned from a hapless bookworm into her friends own exclusive clothing model.

Eredeti megjelenés éve: 2000

Tokyopop, Los Angeles, 2002
182 oldal · ISBN: 9781931514606 · Illusztrálta: Ai Yazawa

Boglinc P>!
Ai Yazawa: Paradise Kiss 1. (angol)

Aranyos sztori, jókat mosolyogtam rajta, és nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra.
A rajzolás számomra nem a legtetszetősebb Miwakoról folyton valami gumibaba jutott eszembe, de ennek ellenére is belopta magát a szíveme ez a sok csodabogár. :D

Tokyopop, Los Angeles, 2002
182 oldal · ISBN: 9781931514606 · Illusztrálta: Ai Yazawa
Ai Yazawa: Paradise Kiss 1. (angol)

Nem volt rossz, jókat mosolyogtam rajta. Valamikor régen láttam az anime és a film verziókat is…már el is felejtettem néha mennyire irritáltak a főszereplők :P :D (és most még szegény Miwako is, pedig őt az animében bírtam..). De mindenképp fogom majd folytatni…kell egy kis nosztalgia.. :D

yumechan>!
Ai Yazawa: Paradise Kiss 1. (angol)

Úgy imádom ezt a történetet! Láttam az animét és a film verziót is, mindkettő kedvencem, és most a manga is kedvenc lesz. Nagyon szeretem Ai Yazawa stílusát, imádni való, ahogy a vicces részeket megcsinálja, és mindig nagyokat nevetek rajta, a szomorú részektől meg elszomorodom én is '-'
Nagyon szeretem ♥
A ParaKiss azért is nagy kedvencem, mert egyszer hasonló álmaim voltak, mint itt George-nak és a többieknek. >w<

gabriella04>!
Ai Yazawa: Paradise Kiss 1. (angol)

Egy picit féltem tőle, mert a Nana 1. egy csöppet uncsi volt és vontatott. De nem volt okom mitől tartani, nagyon tetszett a Paradise Kiss!
    A főszereplőt, Yukari-t már rögtön az első megszólalásával megszerettem (én sem szeretem az embereket, a nagy tömegektől pedig kifejezetten irtózom :D). A többiek pedig csak a hab voltak a tortán, őket is eléggé megkedveltem. Miwako egy nagyon aranyos lány, kíváncsi vagyok, hogyan fog alakulni az ő története, Arashi a maga asshole módján kedvelhető, szegény Isabella pedig korántsem kapott elég screentime-ot. És persze George-ról sem szabad megfeledkezni! Te jó ég, hogy mennyire imádom! I was blushing and kicking my feet, when he said, he was spoiler!!!
    És hogy az author-nak hogy volt mersze ilyen cliffhanger-rel zárni a mangát! Felháborító! Most kénytelen vagyok minél hamarabb folytatni!

deaxx>!
Ai Yazawa: Paradise Kiss 1. (angol)

Nagyon aranyos, egyszer olvasós történet volt a számomra. Jó kikapcsolódás.

Szyszyyy IP>!
Ai Yazawa: Paradise Kiss 1. (angol)

Hát nem tudom ki, hogy van vele, de én mindig is jobban szerettem a Paradise Kiss-t, mint a Nanát. :D Mondjuk lehet, hogy azért is, mert ezt anno az Animaxon előbb láttam… Mindegy XD Akkor is jobban szeretem.
Annyira vicces és hát gyönyörűen van megrajzolva és szól is valamiről, de közben a való életben játszódik. :D
Plusz azért a manga mégiscsak kicsit másabb, mint az anime :)

Ligeia>!

– Hey! What about my student passbook?!
– Oh! Did you want it?
– Of course! It's mine!
– If you want it, then come and get it. Until then…

Éva_Balogh>!

I'll make you so in love with me that every time our lips touch, you'll die a little death.

Ligeia>!

– You really need to do something about that scream. It's not very flattering.
– Flattering? You're going to get us flattened with your driving. You're still in high school aren't you?! Do you have a licence?
– Of course. (It's been three days!)

Paradise Kiss sorozat · Összehasonlítás