Nana ​3. (Nana 3.) 13 csillagozás

Ai Yazawa: Nana 3.

Things are slowly coming together for Nana Osaki. The guitarist and drummer from her old band have joined her in Tokyo and she's finally found a ripping new bass player to replace Ren Honjo. The Black Stones are back and they're ready to kick some ass. Nana Komatsu, however, can't shake her old nemesis, the Demon Lord. She's stuck in a dead-end job and there's trouble brewing with her boyfriend, Shoji. He's been working late and hasn't exactly been the most attentive lover. Poor Nana. Life in Tokyo is turning out to be a total bummer.

Eredeti megjelenés éve: 2001

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shojo Beat Manga

VIZ Media, San Francisco, 2006
192 oldal · ISBN: 9781421504797 · Illusztrálta: Ai Yazawa

Lehvira>!
Ai Yazawa: Nana 3.

Hachi az ékes példája annak, hogy léteznek olyan emberek, akik mögött állnia kell valakinek ahhoz, hogy a felelőtlenségükkel ne tegyék tönkre a saját életüket. Nem tud gazdálkodni a pénzzel, mindenre elszórja, amit a szeme megkíván és úgy általánosságban a mának él. Szerintem jobban jár a társadalom, ha house wife marad, az még jól is áll neki :D Szóval kifejezetten örülök, hogy vannak az életében olyan emberek, akik néha vernek belé egy kis józan észt (Khm..az istennőm, Jun ♥). A Nanával való kapcsolata pedig számomra még mindig annyira megfoghatatlan. Egyfajta isteni imádattal tekint rá, ami szinte már szerelemnek tűnik külső szemmel, de mégse az.
Mindig is kiégtem azon, hogy spoiler Annak nem kifejezetten örülök, hogy nem tudott előbb pontot tenni a kapcsolatára, mert jelenleg így hogy tudom a folytatást olyan mintha nagy képernyőn nézném a Titanicot, tudva hogy nekimegy a jéghegynek. De a következő kötet elején úgyis borul majd a bili, és nem kell még sokáig húzni ezt a spoiler szálat.

fruppy>!
Ai Yazawa: Nana 3.

Ezt a részt is nagyon élveztem! :D Hachi néha olyan aranyosan életképtelen, hogy az ember nem tudja nem szeretni ;w; A szíve mindig a helyén van, úgyhogy tényleg egy cukorborsó. Az sajnos már várható volt, hogy a sok szerencsés dolog után most jön a zuhanás, de azért egy igazi Sachikora nem gondoltam, sőt arra se, hogy Shouji így beadja a derekát :/ Tetszett, mikor Jun mondta Shoujinak, hogy „mikor elkezdtél járni Nanával, már tudtad, hogy problémás”. Ezzel nagyon a fején találta a szöget és ezért igazán nem lehet Hachit könnyű szívvel dobni (vagyis én nem tudnám) :(
A két Nana kapcsolata viszont tényleg néha több, mint barátság hihike ezt már fiatalabb koromban is éreztem, csak nem voltam benne biztos :D Hachi néha annyira odavan Nanáért (mikor mondta, hogy ha Nana fiú lenne, akkor élete végéig tökéletes kapcsolatban élnének, oh my) hihi~ Uuuuuh, és annak is nagyon örülök, hogy megint van banda! O7O Úgy néz ki, ahogy Hachinak végleg lehullott a szerencse csillaga, úgy Nanáé csak most kezdte el útját az égen.

Yasmin>!
Ai Yazawa: Nana 3.

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz később, mert ez csak a 3. kötet, s még nagyon sok van hátra, de úgy érzem, hogy megéri elolvasni, mert tanulságos.
Mind a két Nana esélyt kapott egy új életre.
Talán azért fogott meg annyira a történet, mert én is ilyen sorsfordító helyzetben vagyok… Én is pénzt gyűjtök, hogy elköltözhessek egy nagyobb városba dolgozni, követve az álmaimat… :)
Biztosan sokan vannak hasonló helyzetben, hiszen álmai mindenkinek vannak, de tenni is kell értük.

BakosJuci>!

BECAUSE PAIN COMES WITH LOVE