Nana ​21. (Nana 21.) 8 csillagozás

Ai Yazawa: Nana 21.

Tragedy strikes as the Search Weekly team takes their snooping too far! Hounded to the limit by remorseless reporters, Ren spins his car off the icy road in a horrible accident that will change the course of everyone's future…

Eredeti megjelenés éve: 2009

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shojo Beat Manga

VIZ Media, San Francisco, 2010
192 oldal · ISBN: 9781421533087 · Illusztrálta: Ai Yazawa

kétezertizenhúsz>!
Ai Yazawa: Nana 21.

Ezzel be is fejeződött a sorozat, de sosem gondoltam volna, hogy a legszívszaggatóbb fordulatnál kell félbehagyjam. Úgy döntöttem, hogy csak az utolsó résznél írok értékelést, amit természetesen nagyon megbántam, mert ennyi karakterfejlődést, élethelyzet változást nagyon kevés sorozatban lehet végigkövetni. És természetesen még ritkább egy olyan sorozat, amin ennyit lehet sírni. Sok részt olvastam el úgy, hogy gyakran pityeredtem el rajta, de ezt a kötetet konkrétan végigsírtam, nagyon fájdalmas volt! Egy kisebb regényt írhatnék most itt minden szereplőről és a köztük lévő kapcsolatokról, de ez mégsem egy sorozat összegzés kéne legyen.
Az előző kötetben történő fordulat után mindenki élete megváltozott, és nagyon sajnálom, hogy ezt sosem olvashatom végig. Mindenesetre a befejezetlen történet ellenére nem bántam meg a beléfektetett időt és pénzt, a Nana egy gyönyörűen megrajzolt manga (a szebbnél-szebb ruházatok egymagukban érdemessé teszik az elolvasását :D) egy számomra nem mindennapi történettel, és ezerszer is újraolvasnám, mert megunhatatlan!

VIZ Media, San Francisco, 2010
192 oldal · ISBN: 9781421533087 · Illusztrálta: Ai Yazawa
deaxx>!
Ai Yazawa: Nana 21.

És… vége. Ez a kötet is nagyon fájdalmas volt – azt hiszem megszerettem a karaktereket. Nagyon szerettem olvasni a sorozatot, remélem valamikor lesz alkalmam elolvasni a folytatást is.