Kicsi, ​nagy 34 csillagozás

Agócs Írisz: Kicsi, nagy

Miért jó kicsinek lenni és miért jó nagynak lenni? Ha nagy vagy, gyorsan tudsz futni, de ha kicsi, hamar kifáradsz. Viszont ha kicsi vagy, fel tudsz ülni a faágra, ha nagy vagy, letörik alattad. Agócs Írisz bölcs és derűs képeskönyve egy nagy elefánt és egy kis madár barátságáról.

Eredeti megjelenés éve: 2012

Pagony, Budapest, 2012
40 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155023798 · Illusztrálta: Agócs Írisz

Bence AP
Agócs Írisz: Kicsi, nagy

Ha kicsi, ha nagy, nincsen a világon szebb, mint a barátság!

Juci P
Agócs Írisz: Kicsi, nagy

Andris nyilván azt ragadta ki belőle, hogy nagynak lenni jó, mert ha nagy vagy, egy csomó tortát tudsz enni :) Cuki az egész, és már Zsófi is képes végighallgatni, pedig neki elég hamar elkalandozik a figyelme.

Agócs Írisz: Kicsi, nagy

Ez nagyon cuki. Képtelen vagyok rá ötnél kevesebb csillagot adni, akkor sem, ha nagyon rövidke. Hogy kicsinek, vagy nagynak lenni jó, az attól függ honnan nézzük.
A cukisága mellett vicces is volt helyenként a szöveg. Naná, hogy letörne a faág az elefánt nagy popója alatt!! S az is naná, hogy nem tudna elbújni mögé!
Az illusztrációk gyerekesen egyszerűek, de nekem nagyon bejöttek.

Tíci P
Agócs Írisz: Kicsi, nagy

Nekem tetszett! Bár persze akkor sokkal izgalmasabb lesz, ha majd már Luca lesz a tesztalany. spoiler

Uzsonna
Agócs Írisz: Kicsi, nagy

Tündéri könyv, ami után mindenki eldöntheti, hogy miért jó kicsinek/nagynak lenni!

jancsibohi +SP
Agócs Írisz: Kicsi, nagy

Alexandrás olvasás, bent ragadtam egy zápor idejére.

szeretem Agócs Írisz rajzait. az egy lábon ugráló elefánt vitte nálam a pálmát, de az egész könyv nagyon helyes, a pozitív szemléletével együtt.

Gedi P
Agócs Írisz: Kicsi, nagy

Nem igazán tudom, ezt hogyan kell értékelni, mert olyan kis semmiség az egész, de cukik a rajzok és szép az üzenet. A könyv tulajdonosa még elég kicsi hozzá, de úgyis az ő véleménye lesz a döntő. :)

Fleur_Rouge_Cerise
Agócs Írisz: Kicsi, nagy

Nagyon aranyos kis könyv, megtanít arra, hogy akárki akár milyen, el kell fogadni.

dianna76 P

De a legfontosabb az, hogy ha kicsi vagy, mint egy kismadár, csak akkor lehet egy nálad jóval nagyobb barátod…
…mint például egy nagy elefánt.

dianna76 P

De a legfontosabb az, hogy ha nagy vagy, mint egy elefánt, csak akkor lehet egy nálad sokkalta kisebb jóbarátod…
…mint például egy kicsike kismadár.