Mózes ​hagyatéka 1 csillagozás

Ősi titkok a múltnak kútjából
Adam Palmer: Mózes hagyatéka

Ősi talány, amely fenekestül forgatja fel a világot… Amikor Egyiptomban egy ásatáson titokzatos írással televésett kődarabok kerülnek elő, a nyelvtudós, Daniel Klein odautazik, hogy segédkezzen a kutatásban. A kőbe vésett titok és a lelet származása robbanás erejű lehet, akadnak hát olyanok, akik elszántan szeretnék megakadályozni, hogy fény derüljön az igazságra. A bibliai kirakós, a kövek ősi titka azonban csak a kezdet: az igazság emberéletekbe kerülhet. A fordulatos, atmoszférikus, misztikus, történelmileg is informatív thrillerben egy világméretű összeesküvés kezd fokozatosan kibontakozni – tökéletes könyvélményt nyújtva A Da Vinci-kód rajongóinak.

304 oldal · ISBN: 9786155009433 · Fordította: Vörös Adél

mate55
Adam Palmer: Mózes hagyatéka

Adam Palmer: Mózes hagyatéka Ősi titkok a múltnak kútjából

Mostanában a krimik egyik legkeresettebb ága, a történelmi alakokra épülő, megtörtént eseményekre támaszkodó könyvek.Egyértelműen mai regényt írt Adam Palmer, dicséretére legyen mondva igen alapos háttérkutatásokat végzett, mégsem élveztem a bibliai utalásokkal tarkított könyvét. Kapunk kulturális emlékeket is a múltról, de mintha az író több típusú műfajból merített volna valamit, hogy minden olvasót ki tudjon szolgálni. Mielőtt a fentiek alapján bárki következtetéseket vonna le, annyira nem tragikus a helyzet, de nem igazán merném ajánlani elolvasásra.