Noragami ​3. (Noragami 3.) 10 csillagozás

Stray God

FIGHTING THE BLIGHT
After the near disaster with Bishamon, Yato takes Yukiné and retreats. Hiyori finds Yato in bad shape as his blight reaches a critical level. Yukiné continues to torture his master with his bad behavior, causing the blight to worsen and even threaten the god’s life. Hiyori tries to desperately find someone to help Yato. Can any of Yato’s few friends save him? Does the stray god even have friends?

Eredeti megjelenés éve: 2012

Kodansha, New York, 2015
202 oldal · ASIN: B00SJF9ODM
Kodansha, New York, 2015
200 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781612629087 · ASIN: 1612629083 · Illusztrálta: Adachitoka

Narutofan98 P>!
Adachitoka: Noragami 3.

Bishamooo <3 Imádom ezt a féle rajzolását. Magát a karaktert is. Ne kérdezze senki, hogy miért, de egyszerűen szeretem. Talán azért, mert egyszerre látszik tininek és felnőtt nőnek. Nem tudom. De a lényeg, hogy szeretem ezt a karaktert és magát a sorozatot is. Valahogy olyan kettős számomra. A misztikus, fantasy világ keveredik a hétköznapokkal. Talán pont ezért egy kedvenc a Naruto után.
A lényeg viszont az, hogy eddig remek, nagyjából ugyanúgy volt az animében is, mint itt, kivétel az a bizonyos kimonós rész. :D Onnantól egy kicsit máshogy van, legalábbis úgy emlékszem. Lehet, hogy frissítenem kellene a memóriám?

szcsigusz P>!
Adachitoka: Noragami 3.

Yukine. Simán megérdemelt volna egy szép nyaklevest. Yato miatta van ki teljesen, de hagyja a fiút, hadd jöjjön rá ő maga a dolgokra. Erre az mit csinál? Pislog mint a hal a szatyorban amikor Yato eléri a spoilertűrőképessége határát. Hiyori a nap hőse, nélküle teljesen máshogy alakult volna a helyzet. Félreértés ne essék, ez az egyik kedvenc konfliktusom a történetben, de Yukine nagyon irritált hiába lehetne felhozni a mentségére hogy csak 14 éves.

victoria_m997>!
Adachitoka: Noragami 3.

Ez a rész már egyáltalán nem volt humoros (csak a végén a kis mini történetek), ellenben nagyon komor és izgalmas kötet volt. Iszonyatosan sajnáltam Yatot…

RebChan>!
Adachitoka: Noragami 3.

Az eddigi három közül, talán ez volume teszett a legjobban. Eddig ennek a volumenak várom a legjobban a meganimált változatát, főleg a végét akarom látni meganimálva :D

ujhelyiz P>!
Adachitoka: Noragami 3.

Ez a kötet az előző részben felvetett problémákat próbálja megoldani, így jóval kevesebb akció és sokkal több a karakter- és világépítés van a fókuszban. Kicsit családregény istenekkel érzése lett a dolognak, de ez nem probléma – miután az előzőekben a konfliktusok kissé a semmiből lettek előhúzva, szükséges is egy kissé a dolgok tisztázása. A dráma az ízlésemnek egy kicsit túl lett lihegve, de innentől kezdve megvan a csapatunk (vagy legalábbis a magja), akik a későbbi események megoldásában fognak segédkezni (feltehetőleg :) ).

Noragami sorozat · Összehasonlítás